Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2705

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (06.08.2009 0:24)
    a to Bobi tam ma :) Dzięki
  2. voyager747
    voyager747 (06.08.2009 0:24)
    to fakt, super tam jest :)
  3. voyager747
    voyager747 (06.08.2009 0:22)
    :)) dzięki, cały czas porządkuję, skończyłem właśnie ZEA :)
  4. dino
    dino (06.08.2009 0:10)
    a do Balii już nie dobiegłem, ktoś pierwszy zamoczył nogę :))))
  5. dino
    dino (06.08.2009 0:00)
    ....jak powiadają.... :)
  6. dino
    dino (06.08.2009 0:00)
    hi hi - znów pierwszy..... :)

    Nowy Jork nie jest taki brzydki :)
  7. dino
    dino (05.08.2009 23:33)
    pięknie !
  8. neilos
    neilos (05.08.2009 23:32)
    znajdź jakiś dobry "punkt" tych porządków....to pomaga i pomyśl jak szybko później odszukasz to co potrzebujesz...to warte poświęceń...
  9. voyager747
    voyager747 (05.08.2009 23:29)
    Fajnie Ci, a ja robię porządki i już mam dość :)
  10. neilos
    neilos (05.08.2009 23:28)
    Robię sobie przerwę w przygotowywaniu zdjęć i teraz będzie tylko sama przyjemność oglądania......