Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2704
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
trochę przypomina Dzień Niepodległości... a za chwilę zza chmur wyłonią się statki obcych :)
-
Dołączam się do grona sympatyków pierunów ;) Wyszło naprawdę super, no i niestety cierpliwość jest cnotą w oczekiwaniu na błyski
-
He he, dzięki, będą tylko zdjęcia :)
-
samsungiem a403, taka małpka za 300 pln :) dzięki
-
jakim aparatem łapałeś pieruna?
-
foteczki ładne ale jakis opis by się przydał :)
-
piękne miejsc
-
hej,Sławku! Widzę, że my tylko jesteśmy w tą pełnię księżyca.
-
:)) dzięki
-
zdążyłem :))
-
trochę przypomina Dzień Niepodległości... a za chwilę zza chmur wyłonią się statki obcych :)
-
Dołączam się do grona sympatyków pierunów ;) Wyszło naprawdę super, no i niestety cierpliwość jest cnotą w oczekiwaniu na błyski
-
He he, dzięki, będą tylko zdjęcia :)
-
samsungiem a403, taka małpka za 300 pln :) dzięki
-
jakim aparatem łapałeś pieruna?
-
foteczki ładne ale jakis opis by się przydał :)
-
piękne miejsc
-
hej,Sławku! Widzę, że my tylko jesteśmy w tą pełnię księżyca.
-
:)) dzięki
-
zdążyłem :))