Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2704

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. zipiz
    zipiz (06.08.2009 12:30)
    trochę przypomina Dzień Niepodległości... a za chwilę zza chmur wyłonią się statki obcych :)
  2. zipiz
    zipiz (06.08.2009 12:28)
    Dołączam się do grona sympatyków pierunów ;) Wyszło naprawdę super, no i niestety cierpliwość jest cnotą w oczekiwaniu na błyski
  3. voyager747
    voyager747 (06.08.2009 12:22)
    He he, dzięki, będą tylko zdjęcia :)
  4. voyager747
    voyager747 (06.08.2009 12:21)
    samsungiem a403, taka małpka za 300 pln :) dzięki
  5. zipiz
    zipiz (06.08.2009 12:17)
    jakim aparatem łapałeś pieruna?
  6. bas-to
    bas-to (06.08.2009 11:46)
    foteczki ładne ale jakis opis by się przydał :)
  7. bas-to
    bas-to (06.08.2009 11:37)
    piękne miejsc
  8. henryka.pakula
    henryka.pakula (06.08.2009 1:42)
    hej,Sławku! Widzę, że my tylko jesteśmy w tą pełnię księżyca.
  9. voyager747
    voyager747 (06.08.2009 0:33)
    :)) dzięki
  10. dino
    dino (06.08.2009 0:32)
    zdążyłem :))