Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2703
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
Wystarczy tyle ile jest ;-)
-
:D
-
To prawie jak z "Joshua Tree" ;-)
-
to cool :) a to egzamin jakiś ? :))
-
odpowiedź zaakceptowana:)
-
to jest ten dystans do siebie, o którym kiedyś wspomniał jeden kolumberowiczów :))
-
daj spokój....po prostu też kika fotek ;)
-
dzięki :) Zawsze piszę,że kolega Dino ma 100 razy lepsze z tego miejsca :)
-
dobre skojarzenie :) dzięki
-
wielkie dzięki :)
-
Wystarczy tyle ile jest ;-)
-
:D
-
To prawie jak z "Joshua Tree" ;-)
-
to cool :) a to egzamin jakiś ? :))
-
odpowiedź zaakceptowana:)
-
to jest ten dystans do siebie, o którym kiedyś wspomniał jeden kolumberowiczów :))
-
daj spokój....po prostu też kika fotek ;)
-
dzięki :) Zawsze piszę,że kolega Dino ma 100 razy lepsze z tego miejsca :)
-
dobre skojarzenie :) dzięki
-
wielkie dzięki :)