Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2703

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. arnold.layne
    arnold.layne (06.08.2009 19:16)
    Wystarczy tyle ile jest ;-)
  2. edytamalceva
    edytamalceva (06.08.2009 19:14)
    :D
  3. arnold.layne
    arnold.layne (06.08.2009 19:11)
    To prawie jak z "Joshua Tree" ;-)
  4. voyager747
    voyager747 (06.08.2009 16:45)
    to cool :) a to egzamin jakiś ? :))
  5. slawannka
    slawannka (06.08.2009 16:40)
    odpowiedź zaakceptowana:)
  6. voyager747
    voyager747 (06.08.2009 13:23)
    to jest ten dystans do siebie, o którym kiedyś wspomniał jeden kolumberowiczów :))
  7. dino
    dino (06.08.2009 13:21)
    daj spokój....po prostu też kika fotek ;)
  8. voyager747
    voyager747 (06.08.2009 12:59)
    dzięki :) Zawsze piszę,że kolega Dino ma 100 razy lepsze z tego miejsca :)
  9. voyager747
    voyager747 (06.08.2009 12:57)
    dobre skojarzenie :) dzięki
  10. voyager747
    voyager747 (06.08.2009 12:56)
    wielkie dzięki :)