Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2706

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (05.08.2009 23:26)
    to miło, zapraszam :)
  2. neilos
    neilos (05.08.2009 23:26)
    Voyager, to przyjemność czytać wasze opisy i podziwiać zdjęcia i miejsca....
  3. sagnes80
    sagnes80 (05.08.2009 22:19)
    to też obejrzę :)
    nie udaję, ze się na nich znam, ale je lubię, bo raz - kojarzą się z wakacjami, dwa -niektóre mi się podobają, nie technicznie, tylko czysto estetycznie, bo ładnie prezentują się na niebie :) trzy - to również zainteresowanie mojego męża, więc i ze zdjęciami i z technicznymi komentarzami opatrzona i osłuchana jestem ;)
    oczywiście tylu zdjęć nie mamy, bo tu prowincja :)
    dawaj śmiało :):):)
  4. voyager747
    voyager747 (05.08.2009 22:14)
    i to nawet nie musiałem ich wypipkowywać :)) dzięki
  5. voyager747
    voyager747 (05.08.2009 22:13)
    :))
  6. voyager747
    voyager747 (05.08.2009 22:11)
    :)) dzięki, a jak będą samoloty ? :)
  7. voyager747
    voyager747 (05.08.2009 22:11)
    aaa... to niedaleko Taorminy, ze wzgórza :) To jest zbliżenie na plażę, to samo miejsce co to:

    http://kolumber.pl/photos/show/golist:25666/page:3
  8. sagnes80
    sagnes80 (05.08.2009 22:07)
    porządkuj porządkuj :) mi album z opisami wystarczy :)
    po prostu rewelacyjnie się teraz te twoje zdjęcia ogląda :) nawet można dobierać tematy do menu na dany dzień ;) mam ochotę na włoski klimat do spaghetti to wybieram Sycylię ;) jutro po potrawce z ryżem wyruszę na Bali ;););)
  9. voyager747
    voyager747 (05.08.2009 22:07)
    teraz będą albumy i będzie porządek :) dzięki
  10. slawannka
    slawannka (05.08.2009 22:07)
    ja się pytam, gdzie zrobione to zdjęcia! ;)