Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2706
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
to miło, zapraszam :)
-
Voyager, to przyjemność czytać wasze opisy i podziwiać zdjęcia i miejsca....
-
to też obejrzę :)
nie udaję, ze się na nich znam, ale je lubię, bo raz - kojarzą się z wakacjami, dwa -niektóre mi się podobają, nie technicznie, tylko czysto estetycznie, bo ładnie prezentują się na niebie :) trzy - to również zainteresowanie mojego męża, więc i ze zdjęciami i z technicznymi komentarzami opatrzona i osłuchana jestem ;)
oczywiście tylu zdjęć nie mamy, bo tu prowincja :)
dawaj śmiało :):):)
-
i to nawet nie musiałem ich wypipkowywać :)) dzięki
-
:))
-
:)) dzięki, a jak będą samoloty ? :)
-
aaa... to niedaleko Taorminy, ze wzgórza :) To jest zbliżenie na plażę, to samo miejsce co to:
http://kolumber.pl/photos/show/golist:25666/page:3
-
porządkuj porządkuj :) mi album z opisami wystarczy :)
po prostu rewelacyjnie się teraz te twoje zdjęcia ogląda :) nawet można dobierać tematy do menu na dany dzień ;) mam ochotę na włoski klimat do spaghetti to wybieram Sycylię ;) jutro po potrawce z ryżem wyruszę na Bali ;););)
-
teraz będą albumy i będzie porządek :) dzięki
-
ja się pytam, gdzie zrobione to zdjęcia! ;)
-
to miło, zapraszam :)
-
Voyager, to przyjemność czytać wasze opisy i podziwiać zdjęcia i miejsca....
-
to też obejrzę :)
nie udaję, ze się na nich znam, ale je lubię, bo raz - kojarzą się z wakacjami, dwa -niektóre mi się podobają, nie technicznie, tylko czysto estetycznie, bo ładnie prezentują się na niebie :) trzy - to również zainteresowanie mojego męża, więc i ze zdjęciami i z technicznymi komentarzami opatrzona i osłuchana jestem ;)
oczywiście tylu zdjęć nie mamy, bo tu prowincja :)
dawaj śmiało :):):) -
i to nawet nie musiałem ich wypipkowywać :)) dzięki
-
:))
-
:)) dzięki, a jak będą samoloty ? :)
-
aaa... to niedaleko Taorminy, ze wzgórza :) To jest zbliżenie na plażę, to samo miejsce co to:
http://kolumber.pl/photos/show/golist:25666/page:3 -
porządkuj porządkuj :) mi album z opisami wystarczy :)
po prostu rewelacyjnie się teraz te twoje zdjęcia ogląda :) nawet można dobierać tematy do menu na dany dzień ;) mam ochotę na włoski klimat do spaghetti to wybieram Sycylię ;) jutro po potrawce z ryżem wyruszę na Bali ;););) -
teraz będą albumy i będzie porządek :) dzięki
-
ja się pytam, gdzie zrobione to zdjęcia! ;)