Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2707
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
a on stary okropnie :) dzięki
-
dzięki Zbyszku :)
-
:))
-
lemoniady mi się zachciało :):):)
-
świetna :) i w dodatku bez ludzików :)
-
Witaj :) ale się rozkręciłeś :):):) świetnie się teraz prezentują poszczególne galerie :) Z przyjemnością wrócę do tych, które już widziałam i do tych, które gdzieś mi umknęły, bo kiedyś zaczęłam oglądać twoje zdjęcia jedno po drugim, ale noc okazała się być za krótką :) jak zrobiłeś porządki to zadanie będzie zdecydowanie łatwiejsze i przyjemniejsze :) kawał dobrej roboty!!!
-
rózowo mi ;D
-
...a to jakim sposobem ominelam ........ nie mam pojecia ;) ale juz sie poprawiam :) +
-
:)
-
i jeszcze jeden ominiety przeze mnie ;p
-
a on stary okropnie :) dzięki
-
dzięki Zbyszku :)
-
:))
-
lemoniady mi się zachciało :):):)
-
świetna :) i w dodatku bez ludzików :)
-
Witaj :) ale się rozkręciłeś :):):) świetnie się teraz prezentują poszczególne galerie :) Z przyjemnością wrócę do tych, które już widziałam i do tych, które gdzieś mi umknęły, bo kiedyś zaczęłam oglądać twoje zdjęcia jedno po drugim, ale noc okazała się być za krótką :) jak zrobiłeś porządki to zadanie będzie zdecydowanie łatwiejsze i przyjemniejsze :) kawał dobrej roboty!!!
-
rózowo mi ;D
-
...a to jakim sposobem ominelam ........ nie mam pojecia ;) ale juz sie poprawiam :) +
-
:)
-
i jeszcze jeden ominiety przeze mnie ;p