Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2707

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (05.08.2009 22:06)
    a on stary okropnie :) dzięki
  2. voyager747
    voyager747 (05.08.2009 22:05)
    dzięki Zbyszku :)
  3. voyager747
    voyager747 (05.08.2009 22:04)
    :))
  4. sagnes80
    sagnes80 (05.08.2009 21:59)
    lemoniady mi się zachciało :):):)
  5. sagnes80
    sagnes80 (05.08.2009 21:56)
    świetna :) i w dodatku bez ludzików :)
  6. sagnes80
    sagnes80 (05.08.2009 21:50)
    Witaj :) ale się rozkręciłeś :):):) świetnie się teraz prezentują poszczególne galerie :) Z przyjemnością wrócę do tych, które już widziałam i do tych, które gdzieś mi umknęły, bo kiedyś zaczęłam oglądać twoje zdjęcia jedno po drugim, ale noc okazała się być za krótką :) jak zrobiłeś porządki to zadanie będzie zdecydowanie łatwiejsze i przyjemniejsze :) kawał dobrej roboty!!!
  7. edytamalceva
    edytamalceva (05.08.2009 21:28)
    rózowo mi ;D
  8. edytamalceva
    edytamalceva (05.08.2009 21:25)
    ...a to jakim sposobem ominelam ........ nie mam pojecia ;) ale juz sie poprawiam :) +
  9. edytamalceva
    edytamalceva (05.08.2009 21:24)
    :)
  10. edytamalceva
    edytamalceva (05.08.2009 21:21)
    i jeszcze jeden ominiety przeze mnie ;p