Ajax Loader Ładuję ...

Użytkownik zbiggniew

zbiggniew

tu byłem

 • tu byłem
 • tu mieszkam
 • tu chcę jechać

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Komentarze

 1. milanello80
  milanello80 (03.02.2010 16:08) 0 + -
  dziękuję za oplusowanie moich węgierskich wojaży. Pozdrawiam
 2. lmichorowski
  lmichorowski (18.01.2010 7:48) 0 + -
  Życzę Ci miłej wędrówki szlakiem tatarskim. W Bohonikach, podobnie jak w Kruszynianach, oprócz meczetu jest również do zobaczenia mizar (cmentarz tatarski), położony chyba ładniej niż w Kruszynianach. Jest tam również głaz z tablicą, upamiętniającą tatarskie osadnictwo w pobliskich wsiach. Jedynym utrudnieniem dla Ciebie może być to, że jest to nieco daleko od Krakowa - musisz na taką wycieczkę poświęcić minimum 3 dni.
  Pozdrawiam.
 3. lmichorowski
  lmichorowski (29.10.2009 23:24) 0 + -
  Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam.
 4. slawannka
  slawannka (29.10.2009 8:09) 0 + -
  Zbyszku, dziękuję ogromniasto za plusiora na Sycylię i miłe słowa! Polecam Twojej uwadze jeszcze podróż na Pantellerię, która była częścią podróży na Sycylię, ale umieściłam ją oddzielnie, bo wg mnie zasługuje na to, żeby nie zostać niezauważona (mówię o Pantellerii, a nie o mojej relacji;).
  Na Pantellerii też są wulkany, choć wygasłe i chyba nie da się tam zajrzeć do kraterów, ale cała ta wyspa powstała jako wybuch podwodnego wulkanu, cała jest zbudowana z lawy i jest tam wiele cudów natury - gorące źródła, słone jezioro o leczniczych właściwościach, jaskinia z zimną parą i wiele innych.
  A co do Etny - bardzo się cieszę że udało mi się wziąć udział w tej wycieczce, dowiedziałam się mnóstwo, ale mam pewien niedosyt - właśnie to, że nie zajrzałam do krateru, nie widziałam lawy, ognia, a dym z daleka, jak obłoczek...
  Dlatego z takim zainteresowaniem przeczytałam i zaraz obejrzę Twoją podróż i wrażenia głównie ze Stromboli.