Komentarze użytkownika zfiesz, strona 488

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (26.08.2009 15:59)
    myślisz że dotacje jakąś na to wyrwę?;-)
  2. zfiesz
    zfiesz (26.08.2009 15:58)
    ale ja nie o tym akurat pomyślałem... i w sumie nawet nie wulgarnie, ale... w końcu są wśród nas damy;-)
  3. zfiesz
    zfiesz (26.08.2009 15:57)
    oryginalnie rzeka miała cudzysłów, ale system nie chciał przyjąć takiego tytułu. wiedziałem, ze to spowoduje zamęt!:-)
  4. zfiesz
    zfiesz (26.08.2009 15:50)
    to czekam z niecierpliwością!:-)
  5. zfiesz
    zfiesz (26.08.2009 15:49)
    nie chcę być wulgarny, ale...

    albo zamilknę;-)
  6. zfiesz
    zfiesz (26.08.2009 15:47)
    w rzeczywistości to grabarz (ten co się pręży) i spółka;-)
  7. zfiesz
    zfiesz (26.08.2009 15:44)
    dla niepoznaki! ;-)
  8. zfiesz
    zfiesz (26.08.2009 15:40)
    byle czym się nie zadowalam!:-)
  9. zfiesz
    zfiesz (26.08.2009 15:40)
    yyy? tez się chyba pogubiłem... :-)
  10. zfiesz
    zfiesz (26.08.2009 15:39)
    po nowemu robią! żeby się nie korkowało:-p