Komentarze użytkownika zfiesz, strona 487

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (27.08.2009 1:03)
    @dino: z górki pojedziemy następnym razem... od strony ostródy. póki co, zaliczyłem tylko wspinaczkę;-)

    @iwonka: a ja dziękuję za plusy. co do zdjęć... nie oszukujmy się, są kiepskie. tak jak pogoda tamtego dnia:-)

    @dżanet: podzielisz się wspomnieniami?:-)
  2. zfiesz
    zfiesz (27.08.2009 1:00)
    ależ sławko! to nie tak jak piszesz! to miało być takie zakamuflowane podziękowanie za plusy przy kanale!:-)
  3. zfiesz
    zfiesz (27.08.2009 0:58)
    ja poczyniłem ostatnio pewne postępy w tej materii i jestem zachwycony! ...coraz bardziej zachwycony!:-) istnieje nawet ryzyko, że gdzieś tam zamieszkam:-)
  4. zfiesz
    zfiesz (26.08.2009 20:21)
    sławko... ja tobie chili, a ty mi masę plusów. jesteśmy kwita!;-) dzieki:-)
  5. zfiesz
    zfiesz (26.08.2009 20:20)
    iwonko, dzięki za plusy przy odkopanej malcie:-) i oczywiście za wspólny deszczowy rejs kanałem!:-)
  6. zfiesz
    zfiesz (26.08.2009 17:58)
    no wiesz piotrze!!! do do ciebie niepodobne!:-)
  7. zfiesz
    zfiesz (26.08.2009 16:17)
    nie przyzwyczajaj się! to całkowity przypadek!:-p
  8. zfiesz
    zfiesz (26.08.2009 16:11)
    w kwestii miernoty zdjęć, wyjątkowo się z tobą zgadzam rebeliantko! no i wujek... mój ulubiony!!:-)
  9. zfiesz
    zfiesz (26.08.2009 16:01)
    dokładnie to apostrofy były a nie cudzysłowy, ale nie chciałem się rozdrabniać!:-)
  10. zfiesz
    zfiesz (26.08.2009 16:00)
    a powinnaś zaśpiewać!;-)