Komentarze użytkownika zfiesz, strona 487
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
-
ależ sławko! to nie tak jak piszesz! to miało być takie zakamuflowane podziękowanie za plusy przy kanale!:-)
-
ja poczyniłem ostatnio pewne postępy w tej materii i jestem zachwycony! ...coraz bardziej zachwycony!:-) istnieje nawet ryzyko, że gdzieś tam zamieszkam:-)
-
sławko... ja tobie chili, a ty mi masę plusów. jesteśmy kwita!;-) dzieki:-)
-
iwonko, dzięki za plusy przy odkopanej malcie:-) i oczywiście za wspólny deszczowy rejs kanałem!:-)
-
no wiesz piotrze!!! do do ciebie niepodobne!:-)
-
nie przyzwyczajaj się! to całkowity przypadek!:-p
-
w kwestii miernoty zdjęć, wyjątkowo się z tobą zgadzam rebeliantko! no i wujek... mój ulubiony!!:-)
-
dokładnie to apostrofy były a nie cudzysłowy, ale nie chciałem się rozdrabniać!:-)
-
a powinnaś zaśpiewać!;-)
-
ależ sławko! to nie tak jak piszesz! to miało być takie zakamuflowane podziękowanie za plusy przy kanale!:-)
-
ja poczyniłem ostatnio pewne postępy w tej materii i jestem zachwycony! ...coraz bardziej zachwycony!:-) istnieje nawet ryzyko, że gdzieś tam zamieszkam:-)
-
sławko... ja tobie chili, a ty mi masę plusów. jesteśmy kwita!;-) dzieki:-)
-
iwonko, dzięki za plusy przy odkopanej malcie:-) i oczywiście za wspólny deszczowy rejs kanałem!:-)
-
no wiesz piotrze!!! do do ciebie niepodobne!:-)
-
nie przyzwyczajaj się! to całkowity przypadek!:-p
-
w kwestii miernoty zdjęć, wyjątkowo się z tobą zgadzam rebeliantko! no i wujek... mój ulubiony!!:-)
-
dokładnie to apostrofy były a nie cudzysłowy, ale nie chciałem się rozdrabniać!:-)
-
a powinnaś zaśpiewać!;-)
@iwonka: a ja dziękuję za plusy. co do zdjęć... nie oszukujmy się, są kiepskie. tak jak pogoda tamtego dnia:-)
@dżanet: podzielisz się wspomnieniami?:-)