Komentarze użytkownika zfiesz, strona 486
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
ty patrz! rzeczywiście coś mi przypominała!;-)
-
jak większość tamtejszych. niestety... :-(
-
Pani Powsinogo, właśnie się dowiedziałem, że interesuje się Pani 'ścianą wschodnią' (bosz!!! to jakiś galicyjski archaizm?!?!:-) chyba będę coś dla Pani miał w tym temacie. wkrótce... (według definicji kolumberowej, 'wkrótce' to okres poniżej 4 lat;-)
acha... i dzięki za wszystkie plusy!;-)
-
bo wiesz... takie zwykłe statki ma lub może mieć każdy... a te na kółkach - tylko 'u nas w prusiech'!:-)
-
@dino: kombinowałem! wstępnie planowaliśmy rejs na poniedziałek. i w poniedziałek pogoda była, ale nas nie było na pokładzie...
@mimbla: czuj się jak u siebie! a podróży 'w klimatach' będzie jeszcze kilka. urlop był dość intensywny:-)
-
prawie... późno zebraliśmy się z 'pleneru';-)
-
no chłopakq! dawno do mnie nie zaglądałeś (bo i szczególnie nie było do czego), ale jak już wpadłeś, to się rozbestwiłeś! dzięki za wspólny rejs! ;-)
-
czyli rozumiem, że już wróciłeś z meksyku? no i gdzie fotki? gdzie relacja? no!:-) (ja tymczasem muszę odgrzebać tę masę pytań, które mi zadałeś i poszukać na nie odpowiedzi;-)
-
za plusy przy okazji, przede wszystkim dzięki za ulotną twórczość literacką! ...przez wielkie TFU oczywiście;-)
-
dzięki za wspólny rejs po kanale. mam nadzieję, że za bardzo nie bujało;-)
-
ty patrz! rzeczywiście coś mi przypominała!;-)
-
jak większość tamtejszych. niestety... :-(
-
Pani Powsinogo, właśnie się dowiedziałem, że interesuje się Pani 'ścianą wschodnią' (bosz!!! to jakiś galicyjski archaizm?!?!:-) chyba będę coś dla Pani miał w tym temacie. wkrótce... (według definicji kolumberowej, 'wkrótce' to okres poniżej 4 lat;-)
acha... i dzięki za wszystkie plusy!;-) -
bo wiesz... takie zwykłe statki ma lub może mieć każdy... a te na kółkach - tylko 'u nas w prusiech'!:-)
-
@dino: kombinowałem! wstępnie planowaliśmy rejs na poniedziałek. i w poniedziałek pogoda była, ale nas nie było na pokładzie...
@mimbla: czuj się jak u siebie! a podróży 'w klimatach' będzie jeszcze kilka. urlop był dość intensywny:-) -
prawie... późno zebraliśmy się z 'pleneru';-)
-
no chłopakq! dawno do mnie nie zaglądałeś (bo i szczególnie nie było do czego), ale jak już wpadłeś, to się rozbestwiłeś! dzięki za wspólny rejs! ;-)
-
czyli rozumiem, że już wróciłeś z meksyku? no i gdzie fotki? gdzie relacja? no!:-) (ja tymczasem muszę odgrzebać tę masę pytań, które mi zadałeś i poszukać na nie odpowiedzi;-)
-
za plusy przy okazji, przede wszystkim dzięki za ulotną twórczość literacką! ...przez wielkie TFU oczywiście;-)
-
dzięki za wspólny rejs po kanale. mam nadzieję, że za bardzo nie bujało;-)