Komentarze użytkownika zfiesz, strona 486

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (27.08.2009 1:32)
    ty patrz! rzeczywiście coś mi przypominała!;-)
  2. zfiesz
    zfiesz (27.08.2009 1:30)
    jak większość tamtejszych. niestety... :-(
  3. zfiesz
    zfiesz (27.08.2009 1:29)
    Pani Powsinogo, właśnie się dowiedziałem, że interesuje się Pani 'ścianą wschodnią' (bosz!!! to jakiś galicyjski archaizm?!?!:-) chyba będę coś dla Pani miał w tym temacie. wkrótce... (według definicji kolumberowej, 'wkrótce' to okres poniżej 4 lat;-)

    acha... i dzięki za wszystkie plusy!;-)
  4. zfiesz
    zfiesz (27.08.2009 1:25)
    bo wiesz... takie zwykłe statki ma lub może mieć każdy... a te na kółkach - tylko 'u nas w prusiech'!:-)
  5. zfiesz
    zfiesz (27.08.2009 1:24)
    @dino: kombinowałem! wstępnie planowaliśmy rejs na poniedziałek. i w poniedziałek pogoda była, ale nas nie było na pokładzie...

    @mimbla: czuj się jak u siebie! a podróży 'w klimatach' będzie jeszcze kilka. urlop był dość intensywny:-)
  6. zfiesz
    zfiesz (27.08.2009 1:21)
    prawie... późno zebraliśmy się z 'pleneru';-)
  7. zfiesz
    zfiesz (27.08.2009 1:16)
    no chłopakq! dawno do mnie nie zaglądałeś (bo i szczególnie nie było do czego), ale jak już wpadłeś, to się rozbestwiłeś! dzięki za wspólny rejs! ;-)
  8. zfiesz
    zfiesz (27.08.2009 1:13)
    czyli rozumiem, że już wróciłeś z meksyku? no i gdzie fotki? gdzie relacja? no!:-) (ja tymczasem muszę odgrzebać tę masę pytań, które mi zadałeś i poszukać na nie odpowiedzi;-)
  9. zfiesz
    zfiesz (27.08.2009 1:12)
    za plusy przy okazji, przede wszystkim dzięki za ulotną twórczość literacką! ...przez wielkie TFU oczywiście;-)
  10. zfiesz
    zfiesz (27.08.2009 1:07)
    dzięki za wspólny rejs po kanale. mam nadzieję, że za bardzo nie bujało;-)