Komentarze użytkownika zfiesz, strona 489

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (26.08.2009 15:38)
    wypoczywała... sam widziałem!:-)
  2. zfiesz
    zfiesz (26.08.2009 15:38)
    przepływałem obok... na wyciągnięcie ręki...
  3. zfiesz
    zfiesz (26.08.2009 15:37)
    znaczy... zdjęcie, czy przejście?:-)
  4. zfiesz
    zfiesz (26.08.2009 15:37)
    niby unia, ale do normalności sporo nam jeszcze brakuje;-)
  5. zfiesz
    zfiesz (26.08.2009 15:36)
    dokładnie! coś za coś;-)
  6. zfiesz
    zfiesz (26.08.2009 15:35)
    czy ty zawsze musisz się czepiać?:-)
  7. zfiesz
    zfiesz (26.08.2009 15:34)
    szczerze? nie miałem z tym problemów;-)
  8. zfiesz
    zfiesz (26.08.2009 15:33)
    nie zamawiałem! :-)
  9. zfiesz
    zfiesz (26.08.2009 15:25)
    on też! za kratki:-)
  10. zfiesz
    zfiesz (26.08.2009 15:17)
    ty uważaj powsinóżko! za takie opinie tu linczują!:-p