Komentarze użytkownika zfiesz, strona 489
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
wypoczywała... sam widziałem!:-)
-
przepływałem obok... na wyciągnięcie ręki...
-
znaczy... zdjęcie, czy przejście?:-)
-
niby unia, ale do normalności sporo nam jeszcze brakuje;-)
-
dokładnie! coś za coś;-)
-
czy ty zawsze musisz się czepiać?:-)
-
szczerze? nie miałem z tym problemów;-)
-
nie zamawiałem! :-)
-
on też! za kratki:-)
-
ty uważaj powsinóżko! za takie opinie tu linczują!:-p
-
wypoczywała... sam widziałem!:-)
-
przepływałem obok... na wyciągnięcie ręki...
-
znaczy... zdjęcie, czy przejście?:-)
-
niby unia, ale do normalności sporo nam jeszcze brakuje;-)
-
dokładnie! coś za coś;-)
-
czy ty zawsze musisz się czepiać?:-)
-
szczerze? nie miałem z tym problemów;-)
-
nie zamawiałem! :-)
-
on też! za kratki:-)
-
ty uważaj powsinóżko! za takie opinie tu linczują!:-p