Komentarze użytkownika zfiesz, strona 471

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (31.08.2009 17:59)
    właśnie! ubiegłeś mnie piotrze:-)
  2. zfiesz
    zfiesz (31.08.2009 17:58)
    problem polega na tym, że na wszystkich zdjęciach fotka służy za rekwizyt a nie instrument... może to tylko atrapa?
  3. zfiesz
    zfiesz (31.08.2009 17:47)
    a babka ziemniaczana była?:-)
  4. zfiesz
    zfiesz (31.08.2009 17:46)
    trąba to z brata jest, jeśli taki talent w tajemnicy trzyma!:-)
  5. zfiesz
    zfiesz (31.08.2009 17:45)
    "panowie z meksyku wycisnęli nawet łezkę z mojego oka (zupełnie nie wiem, dlaczego. grali bardzo wesolutko)"... bo nawet smutek śpiewa, gdy łzy już nie pomagają:-) jakoś tak mówi meksykańskie przysłowie...
  6. zfiesz
    zfiesz (31.08.2009 17:42)
    no właśnie jak się wymiesza, to nie będzie tak samo! nie da się dwa razy zmiksować takiego samego koloru z różnych barw! nawet jeśli użyje się identycznych!:-)

    a kobiety do kuchni to po co? chyba nie gotować!:-p
  7. zfiesz
    zfiesz (31.08.2009 17:40)
    ale w dyskusji biorą udział również inne Panie... nawet jeśli jedną z nich biorą za chłopca:-p
  8. zfiesz
    zfiesz (31.08.2009 17:37)
    a czy Drogie Panie, te które wiedzą o kim mowa, nie widzą uderzającego podobieństwa do Mojej Szanownej Bratowej?:-)
  9. zfiesz
    zfiesz (31.08.2009 15:51)
    a na złomie pytałaś?;-)
  10. zfiesz
    zfiesz (31.08.2009 15:49)
    btw... to kolejny dodge:-)