Komentarze użytkownika zfiesz, strona 461

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (02.09.2009 20:52)
    wystarczy!:-)

    a ty lala nie w pogaduch się wdajesz, tylko mi tu zaraz dubicze proszę wrzucać!
  2. zfiesz
    zfiesz (02.09.2009 20:51)
    ale to z lat 30.! poza tym, moje pierwsze skojarzenie to minaret. zdziwiłem się lekko, ze w środku białego taki wielki meczet mają... ;-)
  3. zfiesz
    zfiesz (02.09.2009 20:48)
    no to szczał chyba się ucieszyła z łaski, skoro na druciku jeździła... wdzięczność okazała. kochana bestia!:-)
  4. zfiesz
    zfiesz (02.09.2009 20:45)
    niestety to tylko rekonstrukcja na pokaz...
  5. zfiesz
    zfiesz (02.09.2009 20:43)
    kiedyś coś o kokietowaniu pisałaś... ale nie pamiętam dokładnie co:-p
  6. zfiesz
    zfiesz (02.09.2009 20:40)
    fajna dzwonnica. tylko ten słup bym skasował błękitną szczałą;-)
  7. zfiesz
    zfiesz (02.09.2009 20:39)
    to o ręce i oku najbardziej mi się podoba;-) może łaska na mnie spłynęła? who knows...
  8. zfiesz
    zfiesz (02.09.2009 20:33)
    qrcze.. grabarka ci fajniej wyszła...
  9. zfiesz
    zfiesz (02.09.2009 20:31)
    znaczy się udało;-)

    btw... ponoć kształt cerkwi jest nawiązaniem do istoty ducha świętego, ale... co to ma wspólnego z gołębiem;-)
  10. zfiesz
    zfiesz (02.09.2009 20:30)
    obok wszystkiego co meksykańskie, omszała cyrylica, zbutwiałe krzyże i drewniane cerkwie to to, co zwierzaki lubią najbardziej!:-)