Komentarze użytkownika zfiesz, strona 461
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
-
ale to z lat 30.! poza tym, moje pierwsze skojarzenie to minaret. zdziwiłem się lekko, ze w środku białego taki wielki meczet mają... ;-)
-
no to szczał chyba się ucieszyła z łaski, skoro na druciku jeździła... wdzięczność okazała. kochana bestia!:-)
-
niestety to tylko rekonstrukcja na pokaz...
-
kiedyś coś o kokietowaniu pisałaś... ale nie pamiętam dokładnie co:-p
-
fajna dzwonnica. tylko ten słup bym skasował błękitną szczałą;-)
-
to o ręce i oku najbardziej mi się podoba;-) może łaska na mnie spłynęła? who knows...
-
qrcze.. grabarka ci fajniej wyszła...
-
znaczy się udało;-)
btw... ponoć kształt cerkwi jest nawiązaniem do istoty ducha świętego, ale... co to ma wspólnego z gołębiem;-)
-
obok wszystkiego co meksykańskie, omszała cyrylica, zbutwiałe krzyże i drewniane cerkwie to to, co zwierzaki lubią najbardziej!:-)
-
ale to z lat 30.! poza tym, moje pierwsze skojarzenie to minaret. zdziwiłem się lekko, ze w środku białego taki wielki meczet mają... ;-)
-
no to szczał chyba się ucieszyła z łaski, skoro na druciku jeździła... wdzięczność okazała. kochana bestia!:-)
-
niestety to tylko rekonstrukcja na pokaz...
-
kiedyś coś o kokietowaniu pisałaś... ale nie pamiętam dokładnie co:-p
-
fajna dzwonnica. tylko ten słup bym skasował błękitną szczałą;-)
-
to o ręce i oku najbardziej mi się podoba;-) może łaska na mnie spłynęła? who knows...
-
qrcze.. grabarka ci fajniej wyszła...
-
znaczy się udało;-)
btw... ponoć kształt cerkwi jest nawiązaniem do istoty ducha świętego, ale... co to ma wspólnego z gołębiem;-) -
obok wszystkiego co meksykańskie, omszała cyrylica, zbutwiałe krzyże i drewniane cerkwie to to, co zwierzaki lubią najbardziej!:-)
a ty lala nie w pogaduch się wdajesz, tylko mi tu zaraz dubicze proszę wrzucać!