Komentarze użytkownika zfiesz, strona 410

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (27.09.2009 3:35)
    utwierdzam się w przekonaniu, że zdjęcia też powinny być tagowane. nie musiałbym wklejać linków i uniknąłbym posądzeń o autoreklamę;-) wbiło by się "kable", albo "druty" i wszystkie śliczne instalacje byłyby w jednej galerii:-)
  2. zfiesz
    zfiesz (27.09.2009 3:31)
    hej dino! ostatnio jestem tak zalatany, że zapomniałem ci podziękować za "brytyjskie" plusy:-) spasiba kolego!;-)
  3. zfiesz
    zfiesz (27.09.2009 3:29)
    andrzeju... tak czasem wpadasz, zaplusisz, skomentujesz, a ja niewdzięczny nawet nie podziękowałem:-) niniejszym kłaniam się w pas i obiecuję dokładnie przejrzeć twoje magazyny. ale gdybyś wiedział jakie mam zaległości!;-)
  4. zfiesz
    zfiesz (27.09.2009 0:56)
    to miłe, że zabierasz mnie ze sobą do środków transportu:-)
  5. zfiesz
    zfiesz (27.09.2009 0:39)
    i gdzie zdjęcia (na opis nawet nie liczę;-) stamtąd?
  6. zfiesz
    zfiesz (26.09.2009 23:59)
    szalona, byłaś w santuario?!?!?! i jeszcze nie widziałem twoich zdjęć stamtąd? dlaczego?:-)

    a do barranca też się wybieram, więc może... ;-)
  7. zfiesz
    zfiesz (26.09.2009 23:40)
    to powodzenia życzę;-)
  8. zfiesz
    zfiesz (26.09.2009 21:02)
    ależ smoku! przecież to element krajobrazu!:-)

    http://kolumber.pl/photos/show/11948
    http://kolumber.pl/photos/show/19861

    :-)
  9. zfiesz
    zfiesz (26.09.2009 20:47)
    hmmm... dość luźno podchodzisz do edycji i kompozycji tekstu;-) ale entuzjazmem nadrabiasz niedociągnięcia (w moim wyłącznie odczuciu!;-)

    fajny tekst, tylko może trochę go uporządkuj (szczególnie te szalone linki na kilka wierszy!)

    no i widzę, że nie jestem jednym palaczem, któremu czasami zachciewa się połazić po górkach:-)
  10. zfiesz
    zfiesz (26.09.2009 15:19)
    no dobra... ale podobna;-)