Komentarze użytkownika zfiesz, strona 410
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
utwierdzam się w przekonaniu, że zdjęcia też powinny być tagowane. nie musiałbym wklejać linków i uniknąłbym posądzeń o autoreklamę;-) wbiło by się "kable", albo "druty" i wszystkie śliczne instalacje byłyby w jednej galerii:-)
-
hej dino! ostatnio jestem tak zalatany, że zapomniałem ci podziękować za "brytyjskie" plusy:-) spasiba kolego!;-)
-
andrzeju... tak czasem wpadasz, zaplusisz, skomentujesz, a ja niewdzięczny nawet nie podziękowałem:-) niniejszym kłaniam się w pas i obiecuję dokładnie przejrzeć twoje magazyny. ale gdybyś wiedział jakie mam zaległości!;-)
-
to miłe, że zabierasz mnie ze sobą do środków transportu:-)
-
i gdzie zdjęcia (na opis nawet nie liczę;-) stamtąd?
-
szalona, byłaś w santuario?!?!?! i jeszcze nie widziałem twoich zdjęć stamtąd? dlaczego?:-)
a do barranca też się wybieram, więc może... ;-)
-
to powodzenia życzę;-)
-
ależ smoku! przecież to element krajobrazu!:-)
http://kolumber.pl/photos/show/11948
http://kolumber.pl/photos/show/19861
:-)
-
hmmm... dość luźno podchodzisz do edycji i kompozycji tekstu;-) ale entuzjazmem nadrabiasz niedociągnięcia (w moim wyłącznie odczuciu!;-)
fajny tekst, tylko może trochę go uporządkuj (szczególnie te szalone linki na kilka wierszy!)
no i widzę, że nie jestem jednym palaczem, któremu czasami zachciewa się połazić po górkach:-)
-
no dobra... ale podobna;-)
-
utwierdzam się w przekonaniu, że zdjęcia też powinny być tagowane. nie musiałbym wklejać linków i uniknąłbym posądzeń o autoreklamę;-) wbiło by się "kable", albo "druty" i wszystkie śliczne instalacje byłyby w jednej galerii:-)
-
hej dino! ostatnio jestem tak zalatany, że zapomniałem ci podziękować za "brytyjskie" plusy:-) spasiba kolego!;-)
-
andrzeju... tak czasem wpadasz, zaplusisz, skomentujesz, a ja niewdzięczny nawet nie podziękowałem:-) niniejszym kłaniam się w pas i obiecuję dokładnie przejrzeć twoje magazyny. ale gdybyś wiedział jakie mam zaległości!;-)
-
to miłe, że zabierasz mnie ze sobą do środków transportu:-)
-
i gdzie zdjęcia (na opis nawet nie liczę;-) stamtąd?
-
szalona, byłaś w santuario?!?!?! i jeszcze nie widziałem twoich zdjęć stamtąd? dlaczego?:-)
a do barranca też się wybieram, więc może... ;-) -
to powodzenia życzę;-)
-
ależ smoku! przecież to element krajobrazu!:-)
http://kolumber.pl/photos/show/11948
http://kolumber.pl/photos/show/19861
:-) -
hmmm... dość luźno podchodzisz do edycji i kompozycji tekstu;-) ale entuzjazmem nadrabiasz niedociągnięcia (w moim wyłącznie odczuciu!;-)
fajny tekst, tylko może trochę go uporządkuj (szczególnie te szalone linki na kilka wierszy!)
no i widzę, że nie jestem jednym palaczem, któremu czasami zachciewa się połazić po górkach:-) -
no dobra... ale podobna;-)