Komentarze użytkownika zfiesz, strona 397
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
agh kojarzy mi się tylko tak: http://www.youtube.com/watch?v=zbBCke8H4Bs :-)
-
a to jakiś problem? dla mnie żaden! szczególnie, że ładni ludzie i najwyraźniej wyrazili zgodę na publikację:-)
btw... patrzę na tę fotkę i zastanawiam się co mogą robić młodzi hausa po 20-30 latach... fajnie by było, gdyby im się wiodło...
-
niby dlaczego miałbym się do ciebie uśmiechać? po tych wszystkich przykrościach jakie mi i innym sprawiasz?:-) hmmm... że się powtórzę... zawsze!;-)
-
somalia za to istnieje jako państwo, ale zdecydowanie jako takie nie funkcjonuje, więc ciekawostka też jest:-)
-
to co powsi? a buzia otwarta w uśmiechu! szczerym!:-)
-
chciałabyś!
ale... zachodnia afryka z jednej i afrykańskie plany jarka z drugiej... hmmm... chyba obejrzę 'wiernego ogrodnika'...
-
znalazła się... niedoszła magazynierka!:-p phi!;-)
-
zawsze! :-)
-
oj czepiasz się szczegółów:-) somalilandu praktycznie nikt nie uznaje jako odrębnego państwa. może jak zajedziesz i zbadasz sytuację na miejscu, zastanowimy się nad ogłoszeniem niepodległości;-)
a w 'oszczędne życie' nie wierzę!:-) za to cena biletu - imponująca!
-
strasznej? po czym wnosisz?
-
agh kojarzy mi się tylko tak: http://www.youtube.com/watch?v=zbBCke8H4Bs :-)
-
a to jakiś problem? dla mnie żaden! szczególnie, że ładni ludzie i najwyraźniej wyrazili zgodę na publikację:-)
btw... patrzę na tę fotkę i zastanawiam się co mogą robić młodzi hausa po 20-30 latach... fajnie by było, gdyby im się wiodło... -
niby dlaczego miałbym się do ciebie uśmiechać? po tych wszystkich przykrościach jakie mi i innym sprawiasz?:-) hmmm... że się powtórzę... zawsze!;-)
-
somalia za to istnieje jako państwo, ale zdecydowanie jako takie nie funkcjonuje, więc ciekawostka też jest:-)
-
to co powsi? a buzia otwarta w uśmiechu! szczerym!:-)
-
chciałabyś!
ale... zachodnia afryka z jednej i afrykańskie plany jarka z drugiej... hmmm... chyba obejrzę 'wiernego ogrodnika'... -
znalazła się... niedoszła magazynierka!:-p phi!;-)
-
zawsze! :-)
-
oj czepiasz się szczegółów:-) somalilandu praktycznie nikt nie uznaje jako odrębnego państwa. może jak zajedziesz i zbadasz sytuację na miejscu, zastanowimy się nad ogłoszeniem niepodległości;-)
a w 'oszczędne życie' nie wierzę!:-) za to cena biletu - imponująca! -
strasznej? po czym wnosisz?