Komentarze użytkownika zfiesz, strona 397

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (05.11.2009 23:51)
    agh kojarzy mi się tylko tak: http://www.youtube.com/watch?v=zbBCke8H4Bs :-)
  2. zfiesz
    zfiesz (05.11.2009 23:49)
    a to jakiś problem? dla mnie żaden! szczególnie, że ładni ludzie i najwyraźniej wyrazili zgodę na publikację:-)

    btw... patrzę na tę fotkę i zastanawiam się co mogą robić młodzi hausa po 20-30 latach... fajnie by było, gdyby im się wiodło...
  3. zfiesz
    zfiesz (05.11.2009 23:47)
    niby dlaczego miałbym się do ciebie uśmiechać? po tych wszystkich przykrościach jakie mi i innym sprawiasz?:-) hmmm... że się powtórzę... zawsze!;-)
  4. zfiesz
    zfiesz (05.11.2009 23:42)
    somalia za to istnieje jako państwo, ale zdecydowanie jako takie nie funkcjonuje, więc ciekawostka też jest:-)
  5. zfiesz
    zfiesz (05.11.2009 23:38)
    to co powsi? a buzia otwarta w uśmiechu! szczerym!:-)
  6. zfiesz
    zfiesz (05.11.2009 23:36)
    chciałabyś!

    ale... zachodnia afryka z jednej i afrykańskie plany jarka z drugiej... hmmm... chyba obejrzę 'wiernego ogrodnika'...
  7. zfiesz
    zfiesz (05.11.2009 23:34)
    znalazła się... niedoszła magazynierka!:-p phi!;-)
  8. zfiesz
    zfiesz (05.11.2009 23:32)
    zawsze! :-)
  9. zfiesz
    zfiesz (05.11.2009 23:30)
    oj czepiasz się szczegółów:-) somalilandu praktycznie nikt nie uznaje jako odrębnego państwa. może jak zajedziesz i zbadasz sytuację na miejscu, zastanowimy się nad ogłoszeniem niepodległości;-)

    a w 'oszczędne życie' nie wierzę!:-) za to cena biletu - imponująca!
  10. zfiesz
    zfiesz (05.11.2009 23:23)
    strasznej? po czym wnosisz?