Komentarze użytkownika zfiesz, strona 396
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
-
sam śpię:-( więc mogę:-)
-
jakiś poeta ci się włączył... trzeciego sortu... :-p
-
a wiesz że od sera się zadziera?:-)
-
que?
-
no ba!:-)
-
dziewczyny generalnie tak mają! niektóre bardziej, inne mniej, ale zawsze!:-)
-
"runicznie gadasz" ...bezcenne:-)
-
cali są niesamowici:-)
-
tyle, że nie rymuje się z "haha":-(
-
sam śpię:-( więc mogę:-)
-
jakiś poeta ci się włączył... trzeciego sortu... :-p
-
a wiesz że od sera się zadziera?:-)
-
que?
-
no ba!:-)
-
dziewczyny generalnie tak mają! niektóre bardziej, inne mniej, ale zawsze!:-)
-
"runicznie gadasz" ...bezcenne:-)
-
cali są niesamowici:-)
-
tyle, że nie rymuje się z "haha":-(
kołysanka: http://www.youtube.com/watch?v=5ezunIQiNGI (coś mnie zainspirowało, ale zapomniałem co...)