Komentarze użytkownika zfiesz, strona 396

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (06.11.2009 0:18)
    przeżuwałaby sekator?:-)

    kołysanka: http://www.youtube.com/watch?v=5ezunIQiNGI (coś mnie zainspirowało, ale zapomniałem co...)
  2. zfiesz
    zfiesz (06.11.2009 0:16)
    sam śpię:-( więc mogę:-)
  3. zfiesz
    zfiesz (06.11.2009 0:14)
    jakiś poeta ci się włączył... trzeciego sortu... :-p
  4. zfiesz
    zfiesz (06.11.2009 0:10)
    a wiesz że od sera się zadziera?:-)
  5. zfiesz
    zfiesz (06.11.2009 0:06)
    que?
  6. zfiesz
    zfiesz (06.11.2009 0:03)
    no ba!:-)
  7. zfiesz
    zfiesz (06.11.2009 0:00)
    dziewczyny generalnie tak mają! niektóre bardziej, inne mniej, ale zawsze!:-)
  8. zfiesz
    zfiesz (05.11.2009 23:56)
    "runicznie gadasz" ...bezcenne:-)
  9. zfiesz
    zfiesz (05.11.2009 23:52)
    cali są niesamowici:-)
  10. zfiesz
    zfiesz (05.11.2009 23:51)
    tyle, że nie rymuje się z "haha":-(