Komentarze użytkownika zfiesz, strona 395
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
tak? :-)
-
a co powiesz na to: http://kolumber.pl/photos/show/19523 :-)
-
lekko krzywo jakby;-)
-
nie ty jedna:-)(stąd "dziś akurat tylko porządki")
-
dziś akurat tylko porządki... trochę weny brak:-) ale ty pisz! nie krepuj się!:-) masz talent dziewczyno! oj masz!:-)
-
yyyy....ja się tylko zawiesiłem na chwilę:-)
-
sekator to domena rebel... ona lubi cięte riposty...
-
też masz wyczucie czasu!;-)
-
no wiesz?!?! słodkie nutki i fantastyczny tekst... ja zasnę nawet przy: http://www.youtube.com/watch?v=vW40_FMOG8c :-)
-
nie zawsze może być kawior...
-
tak? :-)
-
a co powiesz na to: http://kolumber.pl/photos/show/19523 :-)
-
lekko krzywo jakby;-)
-
nie ty jedna:-)(stąd "dziś akurat tylko porządki")
-
dziś akurat tylko porządki... trochę weny brak:-) ale ty pisz! nie krepuj się!:-) masz talent dziewczyno! oj masz!:-)
-
yyyy....ja się tylko zawiesiłem na chwilę:-)
-
sekator to domena rebel... ona lubi cięte riposty...
-
też masz wyczucie czasu!;-)
-
no wiesz?!?! słodkie nutki i fantastyczny tekst... ja zasnę nawet przy: http://www.youtube.com/watch?v=vW40_FMOG8c :-)
-
nie zawsze może być kawior...