Komentarze użytkownika zfiesz, strona 395

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (06.11.2009 20:28)
    tak? :-)
  2. zfiesz
    zfiesz (06.11.2009 15:40)
    a co powiesz na to: http://kolumber.pl/photos/show/19523 :-)
  3. zfiesz
    zfiesz (06.11.2009 15:39)
    lekko krzywo jakby;-)
  4. zfiesz
    zfiesz (06.11.2009 3:50)
    nie ty jedna:-)(stąd "dziś akurat tylko porządki")
  5. zfiesz
    zfiesz (06.11.2009 3:36)
    dziś akurat tylko porządki... trochę weny brak:-) ale ty pisz! nie krepuj się!:-) masz talent dziewczyno! oj masz!:-)
  6. zfiesz
    zfiesz (06.11.2009 0:53)
    yyyy....ja się tylko zawiesiłem na chwilę:-)
  7. zfiesz
    zfiesz (06.11.2009 0:29)
    sekator to domena rebel... ona lubi cięte riposty...
  8. zfiesz
    zfiesz (06.11.2009 0:26)
    też masz wyczucie czasu!;-)
  9. zfiesz
    zfiesz (06.11.2009 0:23)
    no wiesz?!?! słodkie nutki i fantastyczny tekst... ja zasnę nawet przy: http://www.youtube.com/watch?v=vW40_FMOG8c :-)
  10. zfiesz
    zfiesz (06.11.2009 0:19)
    nie zawsze może być kawior...