Komentarze użytkownika zfiesz, strona 390

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (13.11.2009 18:17)
    kochana redakcjo, czy możecie podawać dokładniejsze linki do nagrodzonych zdjęć? nie te z paska adresu, tylko te które są po prawej stronie zdjęć? porfavor;-)
  2. zfiesz
    zfiesz (13.11.2009 14:34)
    fajnie się przewija te fotkę:-)
  3. zfiesz
    zfiesz (12.11.2009 23:57)
    jak dla mnie, meczety mogą być w każdej postaci!;-)
  4. zfiesz
    zfiesz (12.11.2009 23:37)
    :-)
  5. zfiesz
    zfiesz (12.11.2009 23:35)
    przy polskich drogach, to nic ekstremalnego!:-)
  6. zfiesz
    zfiesz (12.11.2009 23:34)
    warto się zastanowić;-)
  7. zfiesz
    zfiesz (12.11.2009 23:00)
    na betonie kwiaty nie rosną... ale asfalt to zupełnie co innego;-)
  8. zfiesz
    zfiesz (12.11.2009 22:58)
    nie... zamknąłem się w sobie;-)
  9. zfiesz
    zfiesz (12.11.2009 22:46)
    żaden europejczyk tego nie widział!:-)
  10. zfiesz
    zfiesz (12.11.2009 22:37)
    zapomniałem dodać, że to było w knajpie:-)