Komentarze użytkownika zfiesz, strona 390
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
kochana redakcjo, czy możecie podawać dokładniejsze linki do nagrodzonych zdjęć? nie te z paska adresu, tylko te które są po prawej stronie zdjęć? porfavor;-)
-
fajnie się przewija te fotkę:-)
-
jak dla mnie, meczety mogą być w każdej postaci!;-)
-
:-)
-
przy polskich drogach, to nic ekstremalnego!:-)
-
warto się zastanowić;-)
-
na betonie kwiaty nie rosną... ale asfalt to zupełnie co innego;-)
-
nie... zamknąłem się w sobie;-)
-
żaden europejczyk tego nie widział!:-)
-
zapomniałem dodać, że to było w knajpie:-)
-
kochana redakcjo, czy możecie podawać dokładniejsze linki do nagrodzonych zdjęć? nie te z paska adresu, tylko te które są po prawej stronie zdjęć? porfavor;-)
-
fajnie się przewija te fotkę:-)
-
jak dla mnie, meczety mogą być w każdej postaci!;-)
-
:-)
-
przy polskich drogach, to nic ekstremalnego!:-)
-
warto się zastanowić;-)
-
na betonie kwiaty nie rosną... ale asfalt to zupełnie co innego;-)
-
nie... zamknąłem się w sobie;-)
-
żaden europejczyk tego nie widział!:-)
-
zapomniałem dodać, że to było w knajpie:-)