Komentarze użytkownika zfiesz, strona 391

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (12.11.2009 22:36)
    ale czy ja napisalem jakiego atrybutu? przecież chodziło mi o ten zniekształcony pióropusz!:-p a to słowo które wymyśliłem miało odnosić się do marketingu. trochę nie wyszło;-)
  2. zfiesz
    zfiesz (12.11.2009 22:10)
    trochę "zmargetingizowany";-) bez najważniejszego atrybutu...
  3. zfiesz
    zfiesz (12.11.2009 21:57)
    ja miałem swój debiut sceniczny w mieście meksyk. po kilku coronach plączącym się językiem zaśpiewałem 'nasze nogi są jak z gumy' pidżamy porno, plączącymi się palcami akompaniując sobie na gitarze:-)
  4. zfiesz
    zfiesz (12.11.2009 21:32)
    odezwę się, kiedy będziemy się wybierać;-)
  5. zfiesz
    zfiesz (12.11.2009 21:31)
    zazdroszczę meksykańskich planów... odkrywać zawsze jest najprzyjemniej! choć wracać, nie powiem, też jest miło:-)

    witaj na kolumberze:-)
  6. zfiesz
    zfiesz (11.11.2009 3:34)
    cudny widoczek!:-)
  7. zfiesz
    zfiesz (11.11.2009 2:50)
    aha... i od razu kupuj tygodniowy bilet na autobusy. przydaje się (dojedziesz właściwie wszędzie) i w sumie wychodzi dość tanio (14 euro w 2008)
  8. zfiesz
    zfiesz (11.11.2009 2:48)
    qrcze! ciągle zapominam to skończyć.

    a malta? hmmm... nie jedź sama, bo umrzesz z nudów, weź krem z mocnym filtrem i jedź tak około kwietnia-maja. później będziesz musiała przeciskać się między tłumami pijanych anglików i uczniami letnich szkół językowych. i polecam tamtejszą tanią pizze sprzedawaną na ulicy. mimo że na jednej takiej złamałem zęba... akurat urodziny!:-)
  9. zfiesz
    zfiesz (11.11.2009 2:40)
    liczyłem że zaoferujesz się jako przewodnik;-)
  10. zfiesz
    zfiesz (11.11.2009 2:37)
    uwielbiam tonego gatlifa! choć znam go bardziej od strony muzycznej niż filmowej...