Komentarze użytkownika zfiesz, strona 392
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
ponoć krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje. a czy taka, która pasie się "w pięknych okolicznościach przyrody... i niepowtarzalnych" ma mleka więcej?;-)
-
oj tam! myślę że taką (!!!) urodę każdy potrafi docenić;-)
-
powiedziałbym że raczej tandetnie niż surowo, ale i tak o niebo lepiej od wymienionych przez was stylów:-)
-
uff! jakie to szczęście, że nie dotarli tu fundamentaliści prostych horyzontów;-)
-
chwilowo plus za kolorki na jesiennym ekranie... w otchłań dżungli zanurzę się w wolnej chwili:-)
-
no! i od razu lepiej:-)
a technicznie... niestety wiem, że z tubą są czasem problemy. niektóre klipy nie są dostępne w niektórych krajach, inne zwyczajnie usunięto. ale jak piszesz, wystarczy skorzystać z wyszukiwarki jeśli rzeczywiście chce się posłuchać. jeśli chodzi o moją "twórczość", postaram się znaleźć dla niej jakieś mniej stresujące czasowo miejsce:-)
na deser motel o którym wspominała loca: http://www.dailymotion.com/video/x5xva6_motel-y-te-vas_music
i jeszcze jedno... chambao jak chambao, ale la mari... hmmm... :-)
-
za to ja byłem w białowieży i nie widziałem żubrów:-( nawet cerkiew (a to moja mała słabość;-) widziałem w półmroku... następnym razem muszę się tam wybrać przed dobranocką;-)
za to w białym ciągle mam kilka miejsc, które koniecznie MUSZĘ odwiedzić. przyjdzie na to czas...
-
obawiam się, że ta relacja (podobnie jak relacja z buenos) nigdy nie powstanie. czynniki obiektywne...
-
a dodaj jednego i masz piwko australijskie:-)
-
te skały wyglądają jak wrak jakiejś trzystuletniej karaweli:-) (nie mogę się na tę fotkę napatrzeć!:-)
-
ponoć krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje. a czy taka, która pasie się "w pięknych okolicznościach przyrody... i niepowtarzalnych" ma mleka więcej?;-)
-
oj tam! myślę że taką (!!!) urodę każdy potrafi docenić;-)
-
powiedziałbym że raczej tandetnie niż surowo, ale i tak o niebo lepiej od wymienionych przez was stylów:-)
-
uff! jakie to szczęście, że nie dotarli tu fundamentaliści prostych horyzontów;-)
-
chwilowo plus za kolorki na jesiennym ekranie... w otchłań dżungli zanurzę się w wolnej chwili:-)
-
no! i od razu lepiej:-)
a technicznie... niestety wiem, że z tubą są czasem problemy. niektóre klipy nie są dostępne w niektórych krajach, inne zwyczajnie usunięto. ale jak piszesz, wystarczy skorzystać z wyszukiwarki jeśli rzeczywiście chce się posłuchać. jeśli chodzi o moją "twórczość", postaram się znaleźć dla niej jakieś mniej stresujące czasowo miejsce:-)
na deser motel o którym wspominała loca: http://www.dailymotion.com/video/x5xva6_motel-y-te-vas_music
i jeszcze jedno... chambao jak chambao, ale la mari... hmmm... :-) -
za to ja byłem w białowieży i nie widziałem żubrów:-( nawet cerkiew (a to moja mała słabość;-) widziałem w półmroku... następnym razem muszę się tam wybrać przed dobranocką;-)
za to w białym ciągle mam kilka miejsc, które koniecznie MUSZĘ odwiedzić. przyjdzie na to czas... -
obawiam się, że ta relacja (podobnie jak relacja z buenos) nigdy nie powstanie. czynniki obiektywne...
-
a dodaj jednego i masz piwko australijskie:-)
-
te skały wyglądają jak wrak jakiejś trzystuletniej karaweli:-) (nie mogę się na tę fotkę napatrzeć!:-)