Komentarze użytkownika lmichorowski, strona 327

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. lmichorowski
    lmichorowski (22.03.2014 12:55)
    A czemu na tak honorowym miejscu?...
  2. lmichorowski
    lmichorowski (22.03.2014 12:42)
    Też mi się podoba.
  3. lmichorowski
    lmichorowski (22.03.2014 12:40)
    Nazwa to istna wprawka dykcyjna...
  4. lmichorowski
    lmichorowski (22.03.2014 12:38)
    A dlaczego nie jest takim miejscem teraz?
  5. lmichorowski
    lmichorowski (22.03.2014 12:28)
    Można i tak, ja zazwyczaj układałem mokre rzeczy na klimatyzatorze.
  6. lmichorowski
    lmichorowski (22.03.2014 12:20)
    Ale napis jest z błędem ortograficznym...
  7. lmichorowski
    lmichorowski (22.03.2014 12:19)
    Może by powiesić to na Wiejskiej?
  8. lmichorowski
    lmichorowski (22.03.2014 12:16)
    Podoba mi się p. 7...
  9. lmichorowski
    lmichorowski (22.03.2014 12:06)
    No to "cheers"!
  10. lmichorowski
    lmichorowski (22.03.2014 12:04)
    Dzięki za informację. Czyli jednak nie...