Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 594
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
można zarzucić na linę hak z krzesełkiem i w dóóóóółłłłł......
-
na Moskwę w prawo i wpieriod....
-
za rogiem w prawo....
-
za rogiem w lewo...
-
ale super.
-
dęby dziękują za wspólny spacer
-
dziękuję za spacer wśród dębów.
-
to mogę się tak do Ciebie zwracać, jakoś lepiej mi pasuje.
-
dzięki za jesienny spacer i komentarze, czy Czar to od Czarka?
-
dziękuję za serię plusików i pozdrawiam.
-
można zarzucić na linę hak z krzesełkiem i w dóóóóółłłłł......
-
na Moskwę w prawo i wpieriod....
-
za rogiem w prawo....
-
za rogiem w lewo...
-
ale super.
-
dęby dziękują za wspólny spacer
-
dziękuję za spacer wśród dębów.
-
to mogę się tak do Ciebie zwracać, jakoś lepiej mi pasuje.
-
dzięki za jesienny spacer i komentarze, czy Czar to od Czarka?
-
dziękuję za serię plusików i pozdrawiam.