Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 571
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
bardzo ładne.
-
tu też.
-
super ujęcie.
-
i rameczka dla miłośników ramek.
-
jak widzę takie wozy to ciągle mi się wydaje, że je pamiętam z bardzo wczesnego dzieciństwa.
-
piwo w ramce...
-
coś dla Czarmira.
-
super ujęcie.
-
super.
-
nazbierało się trochę zaległości.
-
bardzo ładne.
-
tu też.
-
super ujęcie.
-
i rameczka dla miłośników ramek.
-
jak widzę takie wozy to ciągle mi się wydaje, że je pamiętam z bardzo wczesnego dzieciństwa.
-
piwo w ramce...
-
coś dla Czarmira.
-
super ujęcie.
-
super.
-
nazbierało się trochę zaległości.