Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 561
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
-
Dawno mnie w Paryżu nie było więc chętnie obejrzałam zdjęcia.
-
super.
-
super odbicie.
-
Jesteś kolejną osobą, która kusi Trójmiastem...
-
w Świętej Lipce byłam jako dziecko, pamiętam tylko ruchomy ołtarz wewnątrz sanktuarium.
-
ja też się przywitam i mówię:
"Dybry wiczór"
mam nadzieję, że wspólnie z Dinem uda nam się ten portal ożywić np. aktualizacją pierwszej strony, pomożemy rozwiązywać problemy.
Sylwek pisze "to jest sporo obowiązków, ale na szczęście nie takich trudnych", nie jest tak źle tylko jeszcze muszę poznać ten cały panel administracyjny, wszystkie ptaszki i ich znaczenie.
Przed nami długie jesienne wieczory, mam nadzieję, że spotkamy się w ciekawych podróżach na pogaduchach.
pozdrawiam
iwona
-
dzięki za łódzki spacer.
-
piękny wielbłądek.
-
dzięki za spacerki po galerii.
-
Dawno mnie w Paryżu nie było więc chętnie obejrzałam zdjęcia.
-
super.
-
super odbicie.
-
Jesteś kolejną osobą, która kusi Trójmiastem...
-
w Świętej Lipce byłam jako dziecko, pamiętam tylko ruchomy ołtarz wewnątrz sanktuarium.
-
ja też się przywitam i mówię:
"Dybry wiczór"
mam nadzieję, że wspólnie z Dinem uda nam się ten portal ożywić np. aktualizacją pierwszej strony, pomożemy rozwiązywać problemy.
Sylwek pisze "to jest sporo obowiązków, ale na szczęście nie takich trudnych", nie jest tak źle tylko jeszcze muszę poznać ten cały panel administracyjny, wszystkie ptaszki i ich znaczenie.
Przed nami długie jesienne wieczory, mam nadzieję, że spotkamy się w ciekawych podróżach na pogaduchach.
pozdrawiam
iwona -
dzięki za łódzki spacer.
-
piękny wielbłądek.
-
dzięki za spacerki po galerii.
Nawiązując do postu Mr Fixita proponuję, aby osoby chętne podjęcia się tej funkcji zgłosiły tutaj swoje kandydatury.