Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 560
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
++++
-
rameczka super.
-
też mówię dzień dobry i pochwalę piękne zdjęcia.
-
Tak, ja też witam Monikę, cieszę się z takiego wyboru.
-
Ja też pozdrówki, mam nadzieję, że wreszcie z nami trochę zostaniesz.
-
Moniko, gratuluję decyzji, cieszę się, że to Ty będziesz moderatorem.
-
Ja też oglądałam i kibicowałam, gratuluję.
-
dzięki za spacerek po Berlinie.
-
tu też ładna rameczka.
-
miłośniczka ramki dziękuje.
-
++++
-
rameczka super.
-
też mówię dzień dobry i pochwalę piękne zdjęcia.
-
Tak, ja też witam Monikę, cieszę się z takiego wyboru.
-
Ja też pozdrówki, mam nadzieję, że wreszcie z nami trochę zostaniesz.
-
Moniko, gratuluję decyzji, cieszę się, że to Ty będziesz moderatorem.
-
Ja też oglądałam i kibicowałam, gratuluję.
-
dzięki za spacerek po Berlinie.
-
tu też ładna rameczka.
-
miłośniczka ramki dziękuje.