Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 559
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
-
Wiesz, że mam słabość do Skandynawii, byłam w Karlskronie w 1998 roku, kilka godzin, czekając na prom i też wspominam to miasto bardzo miło, chociaż nie zwiedziłam tyle co TY, to był wypad 1-dniowy?
-
ładnie pozuje...
-
następna piękna rameczka.
-
klasyka podglądania w Gdańsku...
-
dzięki za popołudniowy spacer.
-
Leszku, moim zdaniem jesień skryta za mgłą jest równie piękna jak ta tętniąca tysiącami kolorów w słońcu. Ładne fotki.
-
Zwierzaku, podaj kilka szczegółów technicznych wyjazdu - wyjazd prywatny, samolot, najem auta, noclegi, bezpieczeństwo itp.
-
Leszku, pięknie pokazałeś kolory jesieni.
-
Zfieszu, super podróż i super fotki.
-
Wiesz, że mam słabość do Skandynawii, byłam w Karlskronie w 1998 roku, kilka godzin, czekając na prom i też wspominam to miasto bardzo miło, chociaż nie zwiedziłam tyle co TY, to był wypad 1-dniowy?
-
ładnie pozuje...
-
następna piękna rameczka.
-
klasyka podglądania w Gdańsku...
-
dzięki za popołudniowy spacer.
-
Leszku, moim zdaniem jesień skryta za mgłą jest równie piękna jak ta tętniąca tysiącami kolorów w słońcu. Ładne fotki.
-
Zwierzaku, podaj kilka szczegółów technicznych wyjazdu - wyjazd prywatny, samolot, najem auta, noclegi, bezpieczeństwo itp.
-
Leszku, pięknie pokazałeś kolory jesieni.
-
Zfieszu, super podróż i super fotki.
Pozdrawiam świątecznie i przesyłam wiele serdeczności na Boże Narodzenie.