Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 559

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (18.12.2011 12:01)
    Treize, dziękuję za spacer po świątecznym Berlinie. Z ;przyjemnością obejrzałam Twoje nowe zdjęcia.
    Pozdrawiam świątecznie i przesyłam wiele serdeczności na Boże Narodzenie.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (13.12.2011 11:29)
    Wiesz, że mam słabość do Skandynawii, byłam w Karlskronie w 1998 roku, kilka godzin, czekając na prom i też wspominam to miasto bardzo miło, chociaż nie zwiedziłam tyle co TY, to był wypad 1-dniowy?
  3. iwonka55h
    iwonka55h (13.12.2011 10:27)
    ładnie pozuje...
  4. iwonka55h
    iwonka55h (13.12.2011 10:24)
    następna piękna rameczka.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (13.12.2011 10:23)
    klasyka podglądania w Gdańsku...
  6. iwonka55h
    iwonka55h (07.12.2011 18:50)
    dzięki za popołudniowy spacer.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (05.12.2011 10:12)
    Leszku, moim zdaniem jesień skryta za mgłą jest równie piękna jak ta tętniąca tysiącami kolorów w słońcu. Ładne fotki.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (04.12.2011 20:04)
    Zwierzaku, podaj kilka szczegółów technicznych wyjazdu - wyjazd prywatny, samolot, najem auta, noclegi, bezpieczeństwo itp.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (04.12.2011 19:46)
    Leszku, pięknie pokazałeś kolory jesieni.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (02.12.2011 20:53)
    Zfieszu, super podróż i super fotki.