Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 557
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
Agnieszko, dziękuję i wzajemnie wszystkiego dobrego i spełnienia marzeń, przede wszystkim tych podróżniczych.
-
cieszę się Aniu, że pokazujesz rodzinie mój "firtel" czyli Wielkopolskę. Wolsztyn i parowozownię polecam na 1 maja, wtedy odbywa się tam parada parowozów, wielka frajda dla dzieci i dorosłych.
Przez Rakoniewice przejeżdżałam wielokrotnie ale muzeum nie widziałam, trzeba się będzie tam zatrzymać przy następnej okazji.
-
Zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia
i
Wspaniałego Nowego Roku
spełniającego
małe i duże marzenia,
pełnego optymizmu, wiary,
szczęścia i powodzenia
życzy
Iwona
-
Zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia
i
Wspaniałego Nowego Roku
spełniającego
małe i duże marzenia,
pełnego optymizmu, wiary,
szczęścia i powodzenia
życzy
Iwona
-
Zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia
i
Wspaniałego Nowego Roku
spełniającego
małe i duże marzenia,
pełnego optymizmu, wiary,
szczęścia i powodzenia
życzy
Iwona
-
Zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia
i
Wspaniałego Nowego Roku
spełniającego
małe i duże marzenia,
pełnego optymizmu, wiary,
szczęścia i powodzenia
życzy
Iwona
-
Zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia
i
Wspaniałego Nowego Roku
spełniającego
małe i duże marzenia,
pełnego optymizmu, wiary,
szczęścia i powodzenia
życzy
Iwona
-
Zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia
i
Wspaniałego Nowego Roku
spełniającego
małe i duże marzenia,
pełnego optymizmu, wiary,
szczęścia i powodzenia
życzy
Iwona
-
Zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia
i
Wspaniałego Nowego Roku
spełniającego
małe i duże marzenia,
pełnego optymizmu, wiary,
szczęścia i powodzenia
życzy
Iwona
-
Zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia
i
Wspaniałego Nowego Roku
spełniającego
małe i duże marzenia,
pełnego optymizmu, wiary,
szczęścia i powodzenia
życzy
Iwona
-
Agnieszko, dziękuję i wzajemnie wszystkiego dobrego i spełnienia marzeń, przede wszystkim tych podróżniczych.
-
cieszę się Aniu, że pokazujesz rodzinie mój "firtel" czyli Wielkopolskę. Wolsztyn i parowozownię polecam na 1 maja, wtedy odbywa się tam parada parowozów, wielka frajda dla dzieci i dorosłych.
Przez Rakoniewice przejeżdżałam wielokrotnie ale muzeum nie widziałam, trzeba się będzie tam zatrzymać przy następnej okazji. -
Zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia
i
Wspaniałego Nowego Roku
spełniającego
małe i duże marzenia,
pełnego optymizmu, wiary,
szczęścia i powodzenia
życzy
Iwona -
Zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia
i
Wspaniałego Nowego Roku
spełniającego
małe i duże marzenia,
pełnego optymizmu, wiary,
szczęścia i powodzenia
życzy
Iwona -
Zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia
i
Wspaniałego Nowego Roku
spełniającego
małe i duże marzenia,
pełnego optymizmu, wiary,
szczęścia i powodzenia
życzy
Iwona -
Zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia
i
Wspaniałego Nowego Roku
spełniającego
małe i duże marzenia,
pełnego optymizmu, wiary,
szczęścia i powodzenia
życzy
Iwona -
Zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia
i
Wspaniałego Nowego Roku
spełniającego
małe i duże marzenia,
pełnego optymizmu, wiary,
szczęścia i powodzenia
życzy
Iwona -
Zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia
i
Wspaniałego Nowego Roku
spełniającego
małe i duże marzenia,
pełnego optymizmu, wiary,
szczęścia i powodzenia
życzy
Iwona -
Zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia
i
Wspaniałego Nowego Roku
spełniającego
małe i duże marzenia,
pełnego optymizmu, wiary,
szczęścia i powodzenia
życzy
Iwona -
Zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia
i
Wspaniałego Nowego Roku
spełniającego
małe i duże marzenia,
pełnego optymizmu, wiary,
szczęścia i powodzenia
życzy
Iwona