Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 557

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (29.12.2011 9:49)
    Agnieszko, dziękuję i wzajemnie wszystkiego dobrego i spełnienia marzeń, przede wszystkim tych podróżniczych.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (27.12.2011 12:14)
    cieszę się Aniu, że pokazujesz rodzinie mój "firtel" czyli Wielkopolskę. Wolsztyn i parowozownię polecam na 1 maja, wtedy odbywa się tam parada parowozów, wielka frajda dla dzieci i dorosłych.
    Przez Rakoniewice przejeżdżałam wielokrotnie ale muzeum nie widziałam, trzeba się będzie tam zatrzymać przy następnej okazji.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (23.12.2011 9:52)
    Zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia
    i
    Wspaniałego Nowego Roku
    spełniającego
    małe i duże marzenia,
    pełnego optymizmu, wiary,
    szczęścia i powodzenia
    życzy
    Iwona
  4. iwonka55h
    iwonka55h (23.12.2011 9:52)
    Zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia
    i
    Wspaniałego Nowego Roku
    spełniającego
    małe i duże marzenia,
    pełnego optymizmu, wiary,
    szczęścia i powodzenia
    życzy
    Iwona
  5. iwonka55h
    iwonka55h (23.12.2011 9:52)
    Zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia
    i
    Wspaniałego Nowego Roku
    spełniającego
    małe i duże marzenia,
    pełnego optymizmu, wiary,
    szczęścia i powodzenia
    życzy
    Iwona
  6. iwonka55h
    iwonka55h (23.12.2011 9:51)
    Zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia
    i
    Wspaniałego Nowego Roku
    spełniającego
    małe i duże marzenia,
    pełnego optymizmu, wiary,
    szczęścia i powodzenia
    życzy
    Iwona
  7. iwonka55h
    iwonka55h (23.12.2011 9:51)
    Zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia
    i
    Wspaniałego Nowego Roku
    spełniającego
    małe i duże marzenia,
    pełnego optymizmu, wiary,
    szczęścia i powodzenia
    życzy
    Iwona
  8. iwonka55h
    iwonka55h (23.12.2011 9:50)
    Zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia
    i
    Wspaniałego Nowego Roku
    spełniającego
    małe i duże marzenia,
    pełnego optymizmu, wiary,
    szczęścia i powodzenia
    życzy
    Iwona
  9. iwonka55h
    iwonka55h (23.12.2011 9:50)
    Zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia
    i
    Wspaniałego Nowego Roku
    spełniającego
    małe i duże marzenia,
    pełnego optymizmu, wiary,
    szczęścia i powodzenia
    życzy
    Iwona
  10. iwonka55h
    iwonka55h (23.12.2011 9:48)
    Zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia
    i
    Wspaniałego Nowego Roku
    spełniającego
    małe i duże marzenia,
    pełnego optymizmu, wiary,
    szczęścia i powodzenia
    życzy
    Iwona