Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 555
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
Galeon przypomina mi ten z Cannes, na którym Polański kręcił Piratów.
-
super, pierwszy raz widzę to miejsce nocą.
-
Andrzeju, do wszystkich ochów i achów dla Twojej podróży i zdjęć dołączam swoje zachwyty.
-
jaki ładny powiew zimy,,,
-
Leszku, dzięki, że w środku zimy przyniosłeś nam tyle wiosny i lata.
-
witaj Mimblewno, dawno niewidziana...
-
witaj Mimblewno, dawno niewidziana...
-
witaj Mimblewno, dawno niewidziana.
-
Fajnie się plusowało i podróżowało...
-
Szymonie, miło, że nam pokazałeś jak wygląda zima...
-
Galeon przypomina mi ten z Cannes, na którym Polański kręcił Piratów.
-
super, pierwszy raz widzę to miejsce nocą.
-
Andrzeju, do wszystkich ochów i achów dla Twojej podróży i zdjęć dołączam swoje zachwyty.
-
jaki ładny powiew zimy,,,
-
Leszku, dzięki, że w środku zimy przyniosłeś nam tyle wiosny i lata.
-
witaj Mimblewno, dawno niewidziana...
-
witaj Mimblewno, dawno niewidziana...
-
witaj Mimblewno, dawno niewidziana.
-
Fajnie się plusowało i podróżowało...
-
Szymonie, miło, że nam pokazałeś jak wygląda zima...