Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 555

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (05.01.2012 19:39)
    Galeon przypomina mi ten z Cannes, na którym Polański kręcił Piratów.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (05.01.2012 10:54)
    super, pierwszy raz widzę to miejsce nocą.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (05.01.2012 10:47)
    Andrzeju, do wszystkich ochów i achów dla Twojej podróży i zdjęć dołączam swoje zachwyty.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (04.01.2012 19:51)
    jaki ładny powiew zimy,,,
  5. iwonka55h
    iwonka55h (04.01.2012 19:22)
    Leszku, dzięki, że w środku zimy przyniosłeś nam tyle wiosny i lata.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (03.01.2012 22:21)
    witaj Mimblewno, dawno niewidziana...
  7. iwonka55h
    iwonka55h (03.01.2012 22:21)
    witaj Mimblewno, dawno niewidziana...
  8. iwonka55h
    iwonka55h (03.01.2012 22:21)
    witaj Mimblewno, dawno niewidziana.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (03.01.2012 22:18)
    Fajnie się plusowało i podróżowało...
  10. iwonka55h
    iwonka55h (03.01.2012 22:17)
    Szymonie, miło, że nam pokazałeś jak wygląda zima...