Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 556

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (03.01.2012 21:57)
    cześć Marcinie.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (03.01.2012 21:46)
    masz orzeszka?
  3. iwonka55h
    iwonka55h (03.01.2012 21:36)
    Piotrek,
    dziś w tivi mówili, że Błyskawica wróciła z remontu na swoje miejsce.
    Masz pretekst aby znowu do trójmiasta zawitać...
  4. iwonka55h
    iwonka55h (01.01.2012 21:03)
    Witaj Smoczysławie w Nowym Roku i przyjmij serdeczne życzenia noworoczne.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (31.12.2011 21:52)
    przymusowy pobyt w domu, to podróżuję chociaż wirtualnie.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (31.12.2011 18:46)
    Asiu, dziękuję pięknie za życzenia i Tobie również życzę w Nowym Roku wszystkiego najlepszego.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (31.12.2011 13:50)
    Dinuś,
    wszystkiego Sylwestrowego na ten Nowy Rok, pięknych plenerów i modelek życzą
    sistersiki.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (31.12.2011 10:03)
    Leszku, ja tylko dooglądałam doklejone zdjęcia.
    Również wszystkiego dobrego w nowym roku życzę, zdrowia, dalekich wojaży, no i wygranych w konkursach...
  9. iwonka55h
    iwonka55h (30.12.2011 10:23)
    dzięki za wszystkie informacje, jeszcze zapytam o przelicznik waluty i czy jest dostęp do bankomatów, czy trzeba mieć całą kaskę ze sobą.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (29.12.2011 10:00)
    Widzę, że to długa podróż była, bo "zaliczyłeś" kilka pór roku.....hi, hi...
    Leszku, Twoja podróż jest kolejnym dowodem na to, że cudze chwalimy a swego nie znamy, wystarczy wyjechać za przysłowiową miedzę i napotkać wiele ciekawych miejsc.
    Szkoda, że tak wiele zabytków niszczeje.
    Jak Będziesz jeszcze kiedyś przejeżdżał przez Mławę, to wpadnij na kawkę do naszego Kunia.