Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 556
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
cześć Marcinie.
-
masz orzeszka?
-
Piotrek,
dziś w tivi mówili, że Błyskawica wróciła z remontu na swoje miejsce.
Masz pretekst aby znowu do trójmiasta zawitać...
-
Witaj Smoczysławie w Nowym Roku i przyjmij serdeczne życzenia noworoczne.
-
przymusowy pobyt w domu, to podróżuję chociaż wirtualnie.
-
Asiu, dziękuję pięknie za życzenia i Tobie również życzę w Nowym Roku wszystkiego najlepszego.
-
Dinuś,
wszystkiego Sylwestrowego na ten Nowy Rok, pięknych plenerów i modelek życzą
sistersiki.
-
Leszku, ja tylko dooglądałam doklejone zdjęcia.
Również wszystkiego dobrego w nowym roku życzę, zdrowia, dalekich wojaży, no i wygranych w konkursach...
-
dzięki za wszystkie informacje, jeszcze zapytam o przelicznik waluty i czy jest dostęp do bankomatów, czy trzeba mieć całą kaskę ze sobą.
-
Widzę, że to długa podróż była, bo "zaliczyłeś" kilka pór roku.....hi, hi...
Leszku, Twoja podróż jest kolejnym dowodem na to, że cudze chwalimy a swego nie znamy, wystarczy wyjechać za przysłowiową miedzę i napotkać wiele ciekawych miejsc.
Szkoda, że tak wiele zabytków niszczeje.
Jak Będziesz jeszcze kiedyś przejeżdżał przez Mławę, to wpadnij na kawkę do naszego Kunia.
-
cześć Marcinie.
-
masz orzeszka?
-
Piotrek,
dziś w tivi mówili, że Błyskawica wróciła z remontu na swoje miejsce.
Masz pretekst aby znowu do trójmiasta zawitać... -
Witaj Smoczysławie w Nowym Roku i przyjmij serdeczne życzenia noworoczne.
-
przymusowy pobyt w domu, to podróżuję chociaż wirtualnie.
-
Asiu, dziękuję pięknie za życzenia i Tobie również życzę w Nowym Roku wszystkiego najlepszego.
-
Dinuś,
wszystkiego Sylwestrowego na ten Nowy Rok, pięknych plenerów i modelek życzą
sistersiki. -
Leszku, ja tylko dooglądałam doklejone zdjęcia.
Również wszystkiego dobrego w nowym roku życzę, zdrowia, dalekich wojaży, no i wygranych w konkursach... -
dzięki za wszystkie informacje, jeszcze zapytam o przelicznik waluty i czy jest dostęp do bankomatów, czy trzeba mieć całą kaskę ze sobą.
-
Widzę, że to długa podróż była, bo "zaliczyłeś" kilka pór roku.....hi, hi...
Leszku, Twoja podróż jest kolejnym dowodem na to, że cudze chwalimy a swego nie znamy, wystarczy wyjechać za przysłowiową miedzę i napotkać wiele ciekawych miejsc.
Szkoda, że tak wiele zabytków niszczeje.
Jak Będziesz jeszcze kiedyś przejeżdżał przez Mławę, to wpadnij na kawkę do naszego Kunia.