Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 554

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (20.01.2012 19:34)
    poszukiwacze skarbów?
  2. iwonka55h
    iwonka55h (20.01.2012 19:31)
    I kto by pomyślał, że w Skandynawii zabraknie śniegu...
    Ale szadź bardzo ładna.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (19.01.2012 22:11)
    Super wspomnienia, obejrzałam zdjęcia, jeszcze poczytam.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (18.01.2012 11:10)
    Smoku, kolejna ciekawa podróż i opisy, tylko coś malutko zdjęć, oj malutko. Wielkie dzięki, że zasięgnąłeś języka w sprawie końca świata, i rozwiałeś wszelkie wątpliwości....
  5. iwonka55h
    iwonka55h (18.01.2012 10:58)
    super.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (18.01.2012 10:55)
    smacznego!
  7. iwonka55h
    iwonka55h (16.01.2012 9:53)
    odpozdrawiam...
  8. iwonka55h
    iwonka55h (07.01.2012 21:51)
    Ja bardzo lubię Berlin i zawsze chętnie tam wracam, jest piękny o każdej porze roku.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (06.01.2012 18:18)
    nie dostał rybki, to poleciał...
  10. iwonka55h
    iwonka55h (06.01.2012 17:58)
    +++++++