Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 535
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
dzięki za gdańskie spacery.
-
Smoku, Gdańsk dziękuje za wspólny spacer.
-
Piotrze, dzięki za spacer po Gdańsku i jak zwykle bezcenne komentarze.
-
słyszałam o tym muzeum, ale nie myślałam, że takie ciekawe może być.
-
To był bardzo miły weekend, kto nie był niech żałuje.
-
pogubić się można w tym labiryncie lin.
-
i Tarzanka na linie...
-
Panowie byli bardzo sympatyczni, nawet z nami chwilkę porozmawiali, a ja, kurczę, nie znam...
Ale obciach....
-
dzięki za poranny spacer.
-
Aniu, dzięki za poranny spacer.
-
dzięki za gdańskie spacery.
-
Smoku, Gdańsk dziękuje za wspólny spacer.
-
Piotrze, dzięki za spacer po Gdańsku i jak zwykle bezcenne komentarze.
-
słyszałam o tym muzeum, ale nie myślałam, że takie ciekawe może być.
-
To był bardzo miły weekend, kto nie był niech żałuje.
-
pogubić się można w tym labiryncie lin.
-
i Tarzanka na linie...
-
Panowie byli bardzo sympatyczni, nawet z nami chwilkę porozmawiali, a ja, kurczę, nie znam...
Ale obciach.... -
dzięki za poranny spacer.
-
Aniu, dzięki za poranny spacer.