Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 535

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (24.05.2012 21:35)
    dzięki za gdańskie spacery.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (24.05.2012 0:58)
    Smoku, Gdańsk dziękuje za wspólny spacer.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (24.05.2012 0:57)
    Piotrze, dzięki za spacer po Gdańsku i jak zwykle bezcenne komentarze.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (22.05.2012 21:37)
    słyszałam o tym muzeum, ale nie myślałam, że takie ciekawe może być.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (22.05.2012 18:43)
    To był bardzo miły weekend, kto nie był niech żałuje.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (22.05.2012 18:41)
    pogubić się można w tym labiryncie lin.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (22.05.2012 18:40)
    i Tarzanka na linie...
  8. iwonka55h
    iwonka55h (22.05.2012 18:40)
    Panowie byli bardzo sympatyczni, nawet z nami chwilkę porozmawiali, a ja, kurczę, nie znam...
    Ale obciach....
  9. iwonka55h
    iwonka55h (20.05.2012 23:19)
    dzięki za poranny spacer.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (17.05.2012 21:16)
    Aniu, dzięki za poranny spacer.