Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 525
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
nie ma za co, wpadnę w wolnej chwili.
-
raczej wędkarz...
-
Ciekawa podróż, szkoda, że tak rzadko możemy oglądać relacje z tamtego kierunku.
-
ale majstersztik....
-
ciekawy pomysł.
-
no i statyw by się przydał....
-
Miło było pooglądać miejsca, gdzie dawno mnie nie było.
-
dzięki.
-
ale piękny duecik.
-
super odbicie.
-
nie ma za co, wpadnę w wolnej chwili.
-
raczej wędkarz...
-
Ciekawa podróż, szkoda, że tak rzadko możemy oglądać relacje z tamtego kierunku.
-
ale majstersztik....
-
ciekawy pomysł.
-
no i statyw by się przydał....
-
Miło było pooglądać miejsca, gdzie dawno mnie nie było.
-
dzięki.
-
ale piękny duecik.
-
super odbicie.