Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 525

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (16.07.2012 20:34)
    nie ma za co, wpadnę w wolnej chwili.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (15.07.2012 20:34)
    raczej wędkarz...
  3. iwonka55h
    iwonka55h (15.07.2012 20:32)
    Ciekawa podróż, szkoda, że tak rzadko możemy oglądać relacje z tamtego kierunku.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (15.07.2012 20:21)
    ale majstersztik....
  5. iwonka55h
    iwonka55h (15.07.2012 20:15)
    ciekawy pomysł.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (15.07.2012 20:13)
    no i statyw by się przydał....
  7. iwonka55h
    iwonka55h (15.07.2012 20:08)
    Miło było pooglądać miejsca, gdzie dawno mnie nie było.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (13.07.2012 13:21)
    dzięki.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (13.07.2012 9:20)
    ale piękny duecik.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (13.07.2012 9:18)
    super odbicie.