Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 515
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
ale jest też urokliwa i fotogeniczna.
-
jakie ładne, czerwone w białe kropki też liczymy?
-
też zauważyłam, że zdjęcia się wklejają, reszta w dalszym ciągu "kicha", na razie Bornholm ukryłam na lepsze czasy.
-
Jestem na tym portalu prawie 4 lata, bywało różnie, były awarie, różne niedomagania portalu, ale nigdy nie było takiej ignorancji ze strony adminów.
-
Marto, Kolumber jest w tej chwili tak niestabilny, że trudno powiedzieć kiedy będzie lepiej. Trzeba zaglądać i być dobrej myśli.
-
Piotrze, ja nie dostaję powiadomień, to nie widzę zmiany gospodarza.
dzięki za dobre słowo.
-
teraz podróże bez zdjęć będą wymagały od nas nowych wyzwań i rozwiną naszą wyobraźnię...
-
Piotrze, wielkie dzięki za wyjaśnienie zachodzących na Kolumberze zjawisk, bo już myślałam, że świat wariuje, wszak koniec świata coraz bliżej.
Ty chyba jesteś z zawodu jakimś fizykiem kwantowym albo podobnym, bo tak naukowo nam wyjaśniłeś zagadnienia czasoprzestrzeni. O istnieniu światów równoległych wiedziałam z filmów SF, aż tu nagle.... bęc....i trafiło do naszego realu też.
Cieszę się, że mogę żyć w tak ciekawych czasach....
-
przywitałam się z konikami, czekam na c.d.
-
Marcinie, na podróż koleją transsyberyjską od pewnego czasu namawia mnie koleżanka, ciągle mam przeciwności losu, ale temat mnie interesuje, chętnie poznam też szczegóły techniczne wyjazdu.
-
ale jest też urokliwa i fotogeniczna.
-
jakie ładne, czerwone w białe kropki też liczymy?
-
też zauważyłam, że zdjęcia się wklejają, reszta w dalszym ciągu "kicha", na razie Bornholm ukryłam na lepsze czasy.
-
Jestem na tym portalu prawie 4 lata, bywało różnie, były awarie, różne niedomagania portalu, ale nigdy nie było takiej ignorancji ze strony adminów.
-
Marto, Kolumber jest w tej chwili tak niestabilny, że trudno powiedzieć kiedy będzie lepiej. Trzeba zaglądać i być dobrej myśli.
-
Piotrze, ja nie dostaję powiadomień, to nie widzę zmiany gospodarza.
dzięki za dobre słowo. -
teraz podróże bez zdjęć będą wymagały od nas nowych wyzwań i rozwiną naszą wyobraźnię...
-
Piotrze, wielkie dzięki za wyjaśnienie zachodzących na Kolumberze zjawisk, bo już myślałam, że świat wariuje, wszak koniec świata coraz bliżej.
Ty chyba jesteś z zawodu jakimś fizykiem kwantowym albo podobnym, bo tak naukowo nam wyjaśniłeś zagadnienia czasoprzestrzeni. O istnieniu światów równoległych wiedziałam z filmów SF, aż tu nagle.... bęc....i trafiło do naszego realu też.
Cieszę się, że mogę żyć w tak ciekawych czasach.... -
przywitałam się z konikami, czekam na c.d.
-
Marcinie, na podróż koleją transsyberyjską od pewnego czasu namawia mnie koleżanka, ciągle mam przeciwności losu, ale temat mnie interesuje, chętnie poznam też szczegóły techniczne wyjazdu.