Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 515

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (25.09.2012 21:58)
    ale jest też urokliwa i fotogeniczna.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (25.09.2012 21:56)
    jakie ładne, czerwone w białe kropki też liczymy?
  3. iwonka55h
    iwonka55h (25.09.2012 21:47)
    też zauważyłam, że zdjęcia się wklejają, reszta w dalszym ciągu "kicha", na razie Bornholm ukryłam na lepsze czasy.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (25.09.2012 21:26)
    Jestem na tym portalu prawie 4 lata, bywało różnie, były awarie, różne niedomagania portalu, ale nigdy nie było takiej ignorancji ze strony adminów.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (25.09.2012 20:15)
    Marto, Kolumber jest w tej chwili tak niestabilny, że trudno powiedzieć kiedy będzie lepiej. Trzeba zaglądać i być dobrej myśli.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (23.09.2012 19:24)
    Piotrze, ja nie dostaję powiadomień, to nie widzę zmiany gospodarza.
    dzięki za dobre słowo.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (23.09.2012 5:49)
    teraz podróże bez zdjęć będą wymagały od nas nowych wyzwań i rozwiną naszą wyobraźnię...
  8. iwonka55h
    iwonka55h (23.09.2012 5:39)
    Piotrze, wielkie dzięki za wyjaśnienie zachodzących na Kolumberze zjawisk, bo już myślałam, że świat wariuje, wszak koniec świata coraz bliżej.
    Ty chyba jesteś z zawodu jakimś fizykiem kwantowym albo podobnym, bo tak naukowo nam wyjaśniłeś zagadnienia czasoprzestrzeni. O istnieniu światów równoległych wiedziałam z filmów SF, aż tu nagle.... bęc....i trafiło do naszego realu też.
    Cieszę się, że mogę żyć w tak ciekawych czasach....
  9. iwonka55h
    iwonka55h (15.09.2012 9:06)
    przywitałam się z konikami, czekam na c.d.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (14.09.2012 21:42)
    Marcinie, na podróż koleją transsyberyjską od pewnego czasu namawia mnie koleżanka, ciągle mam przeciwności losu, ale temat mnie interesuje, chętnie poznam też szczegóły techniczne wyjazdu.