Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 513
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
dzięki.
-
nie przychodzą powiadomienia na maila.
-
tak mi się przypomniało - opcja wyboru zdjęcia na "okładkę" podróży, bo teraz decyduje o tym,chyba, liczba plusów.
Natalio, dzięki za zmianę pierwszej strony, od razu lepiej.
-
dzięki za wizytę i spacer po Berlinie, polecam tę imprezę, naprawdę warto.
Ja nie odeszłam z K., ale zrobiłam sobie porządek w galerii zdjęć i profilu, musiałam się pozbyć kilku śmieci i cieszę się, że to zrobiłam.
-
Marcinie, w Berlinie chyba nie ma takiego czegoś jak mało ludzi czy samochodów (parkują dosłownie wszędzie). Są tysiące turystów, wielu przyjeżdża specjalnie na ten festiwal. To jest chyba jedno z tych miast, gdzie sezon turystyczny trwa przez cały rok.
Zgadzam się z Tobą, że miasto wygląda lepiej niż za dnia, tonie w tęczy kolorowych świateł, ma to swoją niepowtarzalną atmosferę, wiele iluminacji jest przygotowywanych specjalnie na tę imprezę.
W tym roku nie dam rady ale w przyszłym chciałabym pojechać jeszcze raz. Ja w ogóle lubię Berlin, często tam wracam i wracam, bo dla mnie to doskonały wypad choćby na weekend.
Polecam Tobie i pozostałym Kolumberowiczom wyjazd w tym czasie, miasto jest naprawdę piękne, ale trzeba zarywać wieczory i nocki.
-
Natalio, proponuję nowe porządki zacząć od zmiany pierwszej strony, która po pół roku już się nam opatrzyła. Warto min. wkleić instrukcję obsługi dla nowych userów.
-
Trochę smuci mnie wygląd jeziora, bo mam wrażenie, że jest to coraz mniej niż 10 lat temu.
-
to może na początek zażyczmy sobie aby portal zaczął szybciej chodzić, to podstawa.
-
Kuniu, plusy przy zdjęciach to nie to samo co punktacja za całokształt. Ja jestem przeciwko tej punktacji.
Natomiast jestem za plusami stawianymi na zdjęcia. Dzięki nim możemy się orientować o oglądalności naszych zdjęć. Ja np. zauważyłam, że chętniej oglądane sa zdjęcia z widokami, niż wnętrza czy detale. To pomaga też przy doborze zdjęć do następnych podróży.
-
Marcin pisze"
"A może by tak wprowadzić znane z różnych forum rangi? Bo punkty są okej, ale jakoś różnica między np. 25783 a 32368 nie jest taka znacząca. Chodzi o to, że z tego gąszczu cyferek mało co wynika. "
Ja właśnie proponuję usunięcie całej tej chorej punktacji. Ciebie tu Marcinie nie było, ale o te punkty są ciągle jakieś awantury i nerwy, a najgorsze jest to, że jest tu grupa osób, które ciągle walczą o te punkty i przejawia się to tak, że zakładają po kilka czy nawet kilkanaście nicków-klonów, poprzez które plusują swoje zdjęcia i nabijają sobie punkty, nie pytaj mnie po jaką cholerę....
Ale podoba mi się pomysł "rang", widziałam takie coś na NG.PL i to by było dobre. Ale obawiam się, że to będzie wymagało zbyt dużych zmian w samym programie.
Zostawiłabym plusy przy zdjęciach (bez połączenia z punktami), bo to w jakiś sposób obrazuje nam, autorom, czy dane zdjęcie się podoba, czy nie.
Przez ostatni rok byliśmy zapomniani przez Agorę, brak było reklam Kolumbera i od tego trzeba by zacząć, niech inni dowiedzą się o nas, to zawsze ktoś przyjdzie.
-
dzięki.
-
nie przychodzą powiadomienia na maila.
-
tak mi się przypomniało - opcja wyboru zdjęcia na "okładkę" podróży, bo teraz decyduje o tym,chyba, liczba plusów.
Natalio, dzięki za zmianę pierwszej strony, od razu lepiej. -
dzięki za wizytę i spacer po Berlinie, polecam tę imprezę, naprawdę warto.
Ja nie odeszłam z K., ale zrobiłam sobie porządek w galerii zdjęć i profilu, musiałam się pozbyć kilku śmieci i cieszę się, że to zrobiłam.
-
Marcinie, w Berlinie chyba nie ma takiego czegoś jak mało ludzi czy samochodów (parkują dosłownie wszędzie). Są tysiące turystów, wielu przyjeżdża specjalnie na ten festiwal. To jest chyba jedno z tych miast, gdzie sezon turystyczny trwa przez cały rok.
Zgadzam się z Tobą, że miasto wygląda lepiej niż za dnia, tonie w tęczy kolorowych świateł, ma to swoją niepowtarzalną atmosferę, wiele iluminacji jest przygotowywanych specjalnie na tę imprezę.
W tym roku nie dam rady ale w przyszłym chciałabym pojechać jeszcze raz. Ja w ogóle lubię Berlin, często tam wracam i wracam, bo dla mnie to doskonały wypad choćby na weekend.
Polecam Tobie i pozostałym Kolumberowiczom wyjazd w tym czasie, miasto jest naprawdę piękne, ale trzeba zarywać wieczory i nocki. -
Natalio, proponuję nowe porządki zacząć od zmiany pierwszej strony, która po pół roku już się nam opatrzyła. Warto min. wkleić instrukcję obsługi dla nowych userów.
-
Trochę smuci mnie wygląd jeziora, bo mam wrażenie, że jest to coraz mniej niż 10 lat temu.
-
to może na początek zażyczmy sobie aby portal zaczął szybciej chodzić, to podstawa.
-
Kuniu, plusy przy zdjęciach to nie to samo co punktacja za całokształt. Ja jestem przeciwko tej punktacji.
Natomiast jestem za plusami stawianymi na zdjęcia. Dzięki nim możemy się orientować o oglądalności naszych zdjęć. Ja np. zauważyłam, że chętniej oglądane sa zdjęcia z widokami, niż wnętrza czy detale. To pomaga też przy doborze zdjęć do następnych podróży. -
Marcin pisze"
"A może by tak wprowadzić znane z różnych forum rangi? Bo punkty są okej, ale jakoś różnica między np. 25783 a 32368 nie jest taka znacząca. Chodzi o to, że z tego gąszczu cyferek mało co wynika. "
Ja właśnie proponuję usunięcie całej tej chorej punktacji. Ciebie tu Marcinie nie było, ale o te punkty są ciągle jakieś awantury i nerwy, a najgorsze jest to, że jest tu grupa osób, które ciągle walczą o te punkty i przejawia się to tak, że zakładają po kilka czy nawet kilkanaście nicków-klonów, poprzez które plusują swoje zdjęcia i nabijają sobie punkty, nie pytaj mnie po jaką cholerę....
Ale podoba mi się pomysł "rang", widziałam takie coś na NG.PL i to by było dobre. Ale obawiam się, że to będzie wymagało zbyt dużych zmian w samym programie.
Zostawiłabym plusy przy zdjęciach (bez połączenia z punktami), bo to w jakiś sposób obrazuje nam, autorom, czy dane zdjęcie się podoba, czy nie.
Przez ostatni rok byliśmy zapomniani przez Agorę, brak było reklam Kolumbera i od tego trzeba by zacząć, niech inni dowiedzą się o nas, to zawsze ktoś przyjdzie.