Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 517
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
trochę brakuje tego błękitu, ale tak też jest ładnie.
-
no, jest to jakiś sposób na Rycerzy...
-
białe kościółki mają to do siebie, że zawsze ładnie się komponują z krajobrazem.
-
ja byłam 2 razy ale na lądzie, chętnie wybrałabym się na wyspy, ale stale mam jakieś przeciwności losu....
-
W Toruniu bywałam już, ale Płock chętnie obejrzałam.
-
zgadzam się....
-
Po wielu etapach podróży dobrnęłam do końca. Teraz idę dalej.
-
Kolejny odcinek podróży zaliczony, czekam na następne.
-
Leszku, jeszcze powrócę na dalszy ciąg Twojej amerykańskiej przygody.
-
Leszku, Irlandzcy kibice dziękują za wspólną zabawę...
-
trochę brakuje tego błękitu, ale tak też jest ładnie.
-
no, jest to jakiś sposób na Rycerzy...
-
białe kościółki mają to do siebie, że zawsze ładnie się komponują z krajobrazem.
-
ja byłam 2 razy ale na lądzie, chętnie wybrałabym się na wyspy, ale stale mam jakieś przeciwności losu....
-
W Toruniu bywałam już, ale Płock chętnie obejrzałam.
-
zgadzam się....
-
Po wielu etapach podróży dobrnęłam do końca. Teraz idę dalej.
-
Kolejny odcinek podróży zaliczony, czekam na następne.
-
Leszku, jeszcze powrócę na dalszy ciąg Twojej amerykańskiej przygody.
-
Leszku, Irlandzcy kibice dziękują za wspólną zabawę...