Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 517

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (06.09.2012 9:52)
    trochę brakuje tego błękitu, ale tak też jest ładnie.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (06.09.2012 9:51)
    no, jest to jakiś sposób na Rycerzy...
  3. iwonka55h
    iwonka55h (06.09.2012 9:48)
    białe kościółki mają to do siebie, że zawsze ładnie się komponują z krajobrazem.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (05.09.2012 20:02)
    ja byłam 2 razy ale na lądzie, chętnie wybrałabym się na wyspy, ale stale mam jakieś przeciwności losu....
  5. iwonka55h
    iwonka55h (05.09.2012 20:00)
    W Toruniu bywałam już, ale Płock chętnie obejrzałam.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (05.09.2012 15:17)
    zgadzam się....
  7. iwonka55h
    iwonka55h (03.09.2012 19:05)
    Po wielu etapach podróży dobrnęłam do końca. Teraz idę dalej.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (24.08.2012 21:53)
    Kolejny odcinek podróży zaliczony, czekam na następne.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (24.08.2012 19:21)
    Leszku, jeszcze powrócę na dalszy ciąg Twojej amerykańskiej przygody.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (23.08.2012 19:05)
    Leszku, Irlandzcy kibice dziękują za wspólną zabawę...