Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 500
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
super utworek, odsłuchany....
-
ja do zeszłego roku nigdy się nie zastanawiałam nad tym, co się z tymi liśćmi dzieje, nawet nie zwracałam uwagi na to, że są zbierane. Dopiero rok temu, gdy przyszłam do parku, zauważyłam ekipę sprzątającą specjalną maszyną te całe dywany liści, pakowane były w specjalne wory. Ależ byłam zdziwiona...
-
dzięki, lubię chodzić wśród liści.
-
od czasu do czasu moje 10 mm coś tam ustrzeli.
-
Marto, dzięki za wizytę, wiem, że zwiedziłaś trochę Norwegii i namawiam Cię na wyjazd na daleką północ, też pięknie jest.
-
dzięki za jesienne spacery i plusiki, czekam na Twoje Podlasie, ja byłam w tym roku po raz pierwszy i jestem zauroczona tym miejscem.
-
Dario, bardzo dziękuję za norweskie spacery.
-
nie wiem jak się te kwiatki nazywają, ale jest ich całe mnóstwo w Norwegii i przepięknie ozdabiają jej krajobrazy.
-
dzięki, każda pora roku jest na swój sposób ładna, ale chyba jesień jest najbardziej kolorowa i za to ją lubię, lubię spacery z aparatem aby zachować te ulotne chwile. Czekam na Twoje zdjęcia.
-
dzięki.
-
super utworek, odsłuchany....
-
ja do zeszłego roku nigdy się nie zastanawiałam nad tym, co się z tymi liśćmi dzieje, nawet nie zwracałam uwagi na to, że są zbierane. Dopiero rok temu, gdy przyszłam do parku, zauważyłam ekipę sprzątającą specjalną maszyną te całe dywany liści, pakowane były w specjalne wory. Ależ byłam zdziwiona...
-
dzięki, lubię chodzić wśród liści.
-
od czasu do czasu moje 10 mm coś tam ustrzeli.
-
Marto, dzięki za wizytę, wiem, że zwiedziłaś trochę Norwegii i namawiam Cię na wyjazd na daleką północ, też pięknie jest.
-
dzięki za jesienne spacery i plusiki, czekam na Twoje Podlasie, ja byłam w tym roku po raz pierwszy i jestem zauroczona tym miejscem.
-
Dario, bardzo dziękuję za norweskie spacery.
-
nie wiem jak się te kwiatki nazywają, ale jest ich całe mnóstwo w Norwegii i przepięknie ozdabiają jej krajobrazy.
-
dzięki, każda pora roku jest na swój sposób ładna, ale chyba jesień jest najbardziej kolorowa i za to ją lubię, lubię spacery z aparatem aby zachować te ulotne chwile. Czekam na Twoje zdjęcia.
-
dzięki.