Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 498

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (10.11.2012 10:44)
    dzięki za wizytę. Widzę, że byłaś na Islandii, więc jeszcze tutaj zajrzę.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (10.11.2012 10:13)
    przyglądał mi się tak jak ja jemu.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (10.11.2012 0:39)
    to prawda, ale te uliczki wyglądały pięknie.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (09.11.2012 22:46)
    chyba brakowało mi takiego kontaktu z innymi forumowiczami, tak jak tutaj. Założyłam tam konto, bo ja lubię robić panoramy i na Panoramio można je ładnie pokazać. Ale po jakimś czasie zrezygnowałam.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (09.11.2012 22:41)
    Marcinie, moje jesienie dziękują za komentarze i całe naręcze plusów.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (09.11.2012 22:39)
    nie pamiętam co to za drzewa, ale rosną chyba tylko w tym miejscu, no i na kolory trzeba się przyczaić, bo są krótko.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (09.11.2012 22:37)
    ja lubię takie ścieżki z esikiem, są zawsze fotogeniczne...
  8. iwonka55h
    iwonka55h (09.11.2012 22:34)
    kiedyś papierowe nie pasowały mi do albumów, a teraz do pokazów diaporam.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (09.11.2012 22:33)
    chętnie przysiądę i w wolnej chwili obejrzę Twoje zdjęcia. Też miałam konto na Panoramio, ale ostatnio usunęłam.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (09.11.2012 22:25)
    nie cierpię pionowych zdjęć, ale nieraz trzeba...