Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 498
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
dzięki za wizytę. Widzę, że byłaś na Islandii, więc jeszcze tutaj zajrzę.
-
przyglądał mi się tak jak ja jemu.
-
to prawda, ale te uliczki wyglądały pięknie.
-
chyba brakowało mi takiego kontaktu z innymi forumowiczami, tak jak tutaj. Założyłam tam konto, bo ja lubię robić panoramy i na Panoramio można je ładnie pokazać. Ale po jakimś czasie zrezygnowałam.
-
Marcinie, moje jesienie dziękują za komentarze i całe naręcze plusów.
-
nie pamiętam co to za drzewa, ale rosną chyba tylko w tym miejscu, no i na kolory trzeba się przyczaić, bo są krótko.
-
ja lubię takie ścieżki z esikiem, są zawsze fotogeniczne...
-
kiedyś papierowe nie pasowały mi do albumów, a teraz do pokazów diaporam.
-
chętnie przysiądę i w wolnej chwili obejrzę Twoje zdjęcia. Też miałam konto na Panoramio, ale ostatnio usunęłam.
-
nie cierpię pionowych zdjęć, ale nieraz trzeba...
-
dzięki za wizytę. Widzę, że byłaś na Islandii, więc jeszcze tutaj zajrzę.
-
przyglądał mi się tak jak ja jemu.
-
to prawda, ale te uliczki wyglądały pięknie.
-
chyba brakowało mi takiego kontaktu z innymi forumowiczami, tak jak tutaj. Założyłam tam konto, bo ja lubię robić panoramy i na Panoramio można je ładnie pokazać. Ale po jakimś czasie zrezygnowałam.
-
Marcinie, moje jesienie dziękują za komentarze i całe naręcze plusów.
-
nie pamiętam co to za drzewa, ale rosną chyba tylko w tym miejscu, no i na kolory trzeba się przyczaić, bo są krótko.
-
ja lubię takie ścieżki z esikiem, są zawsze fotogeniczne...
-
kiedyś papierowe nie pasowały mi do albumów, a teraz do pokazów diaporam.
-
chętnie przysiądę i w wolnej chwili obejrzę Twoje zdjęcia. Też miałam konto na Panoramio, ale ostatnio usunęłam.
-
nie cierpię pionowych zdjęć, ale nieraz trzeba...