Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 501
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
dzięki, lubię od czasu do czasu robić takie zdjęcia.
-
Ciekawe zwyczaje i obyczaje. Marcinie, Ty trafiałeś na takie imprezy przypadkiem, czy były wcześniej zaplanowane?
-
Ja już pomału tracę nadzieję, że będzie lepiej. Kolumber, od początku działalności, zawsze miał kłopoty z prędkością, raz było lepiej, raz gorzej, ale dobrze chyba nigdy.
Od kilku dni znowu jest beznadziejnie, mimo zapewnień o poprawie...
-
Super, Marcinie, piękna relacja. Z każdym etapem Twojej podróży nabieram coraz więcej ochoty, aby samemu tam pojechać.
-
Berlin to miasto, do którego lubię wracać i zawsze chętnie oglądam zdjęcia z tego miasta.
-
dzięki za jesienne spacery.
-
piękne cerkiewki można też spotkać na Podlasiu.
-
na Podlasiu są żubry na znakach/
-
piękny pomysł.
-
Picasa jest dobra jako przeglądarka, ale z tym zmniejszaniem zdjęć to trzeba uważać. Ja już się kilka bazy na tym przejechałam...
-
dzięki, lubię od czasu do czasu robić takie zdjęcia.
-
Ciekawe zwyczaje i obyczaje. Marcinie, Ty trafiałeś na takie imprezy przypadkiem, czy były wcześniej zaplanowane?
-
Ja już pomału tracę nadzieję, że będzie lepiej. Kolumber, od początku działalności, zawsze miał kłopoty z prędkością, raz było lepiej, raz gorzej, ale dobrze chyba nigdy.
Od kilku dni znowu jest beznadziejnie, mimo zapewnień o poprawie... -
Super, Marcinie, piękna relacja. Z każdym etapem Twojej podróży nabieram coraz więcej ochoty, aby samemu tam pojechać.
-
Berlin to miasto, do którego lubię wracać i zawsze chętnie oglądam zdjęcia z tego miasta.
-
dzięki za jesienne spacery.
-
piękne cerkiewki można też spotkać na Podlasiu.
-
na Podlasiu są żubry na znakach/
-
piękny pomysł.
-
Picasa jest dobra jako przeglądarka, ale z tym zmniejszaniem zdjęć to trzeba uważać. Ja już się kilka bazy na tym przejechałam...