Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 501

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (09.11.2012 14:25)
    dzięki, lubię od czasu do czasu robić takie zdjęcia.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (09.11.2012 9:21)
    Ciekawe zwyczaje i obyczaje. Marcinie, Ty trafiałeś na takie imprezy przypadkiem, czy były wcześniej zaplanowane?
  3. iwonka55h
    iwonka55h (08.11.2012 22:15)
    Ja już pomału tracę nadzieję, że będzie lepiej. Kolumber, od początku działalności, zawsze miał kłopoty z prędkością, raz było lepiej, raz gorzej, ale dobrze chyba nigdy.
    Od kilku dni znowu jest beznadziejnie, mimo zapewnień o poprawie...
  4. iwonka55h
    iwonka55h (03.11.2012 10:03)
    Super, Marcinie, piękna relacja. Z każdym etapem Twojej podróży nabieram coraz więcej ochoty, aby samemu tam pojechać.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (02.11.2012 21:07)
    Berlin to miasto, do którego lubię wracać i zawsze chętnie oglądam zdjęcia z tego miasta.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (31.10.2012 19:32)
    dzięki za jesienne spacery.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (30.10.2012 21:08)
    piękne cerkiewki można też spotkać na Podlasiu.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (30.10.2012 20:54)
    na Podlasiu są żubry na znakach/
  9. iwonka55h
    iwonka55h (30.10.2012 20:51)
    piękny pomysł.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (30.10.2012 15:33)
    Picasa jest dobra jako przeglądarka, ale z tym zmniejszaniem zdjęć to trzeba uważać. Ja już się kilka bazy na tym przejechałam...