Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 499

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (09.11.2012 22:24)
    a pod liśćmi - pozbruk...
  2. iwonka55h
    iwonka55h (09.11.2012 22:19)
    no rzeczywiście, jeszcze powiedz, że to Ty dosiadasz tego rowerka...
    Ja byłam rok później.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (09.11.2012 22:16)
    to jest jeden z dowodów na szczególny urok jesieni.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (09.11.2012 22:13)
    ale ma lepszy dostęp do słonka
  5. iwonka55h
    iwonka55h (09.11.2012 22:11)
    to natura tak grała.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (09.11.2012 22:10)
    jeżeli masz na myśli tę ścieżkę w tej białej czapeczce to nie była po kilku piwach...
  7. iwonka55h
    iwonka55h (09.11.2012 22:07)
    zapraszam.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (09.11.2012 17:33)
    jesień spotkała się z zimą.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (09.11.2012 17:31)
    cieszę się, że Kolumberowicze przysiadają na tej ławeczce.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (09.11.2012 17:29)
    pamiętam...