Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 496

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (10.11.2012 22:34)
    niczym wielki okręt...
  2. iwonka55h
    iwonka55h (10.11.2012 22:30)
    no pięknie...
  3. iwonka55h
    iwonka55h (10.11.2012 22:29)
    taka cisza i spokój.
    Jak ja byłam to były setki ludzi, bo to był czas kwitnienia rododendronów...
  4. iwonka55h
    iwonka55h (10.11.2012 22:27)
    jazda taką drogą to sama przyjemność.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (10.11.2012 22:26)
    piękna dróżka, lubię takie...
  6. iwonka55h
    iwonka55h (10.11.2012 22:21)
    pięknie się prezentuje...
  7. iwonka55h
    iwonka55h (10.11.2012 21:52)
    to ja dziękuję za oglądanie moich fotek i zachęcam do wyjazdu do Norwegii.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (10.11.2012 19:54)
    słonka mu brakuje.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (10.11.2012 19:44)
    przeważnie było to jakieś skromnie umeblowanie i sprzęty codziennego użytku.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (10.11.2012 19:38)
    ale "piękna widokowo"...