Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 452

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (08.01.2013 22:59)
    aleja wyglądała super...
  2. iwonka55h
    iwonka55h (08.01.2013 22:58)
    rok wcześniej wyglądał lepiej
    http://www.flickr.com/photos/festivaloflights/4815242568/in/set-72157626300401779
  3. iwonka55h
    iwonka55h (08.01.2013 22:53)
    ja też, już robię ich trochę mniej niż kiedyś ale lubię pstrykać.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (08.01.2013 22:51)
    Kasiu dziękuję za berliński spacer i dobre słowo. Impreza odbywa się co roku w połowie października i trwa ok. 10 dni, więc jest czas aby zaplanować podróż, naprawdę warto.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (08.01.2013 22:43)
    ta nazwa zawsze kojarzy mi się z filmem "miasteczko jak Alice Springs" oglądanym w dzieciństwie.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (08.01.2013 22:42)
    to lubię...
  7. iwonka55h
    iwonka55h (08.01.2013 22:39)
    takie miejsca iwonki bardzo lubią. Zwiedzałam już wiele kopalni, ale zawsze były to stare wyrobiska, gdzie górnicy pracowali ręcznie, a tutaj widzę trochę nowoczesności i maszyn. I to może być ciekawe.
    Tylko trzeba jeszcze zjechać na "dół" Polski.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (08.01.2013 22:32)
    kapliczki, to św. Barbara ma chyba w każdej kopalni, jak to patronka.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (08.01.2013 22:30)
    Łysek?
  10. iwonka55h
    iwonka55h (08.01.2013 22:29)
    Irka powinna wiedzieć.