Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 452
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
aleja wyglądała super...
-
rok wcześniej wyglądał lepiej
http://www.flickr.com/photos/festivaloflights/4815242568/in/set-72157626300401779
-
ja też, już robię ich trochę mniej niż kiedyś ale lubię pstrykać.
-
Kasiu dziękuję za berliński spacer i dobre słowo. Impreza odbywa się co roku w połowie października i trwa ok. 10 dni, więc jest czas aby zaplanować podróż, naprawdę warto.
-
ta nazwa zawsze kojarzy mi się z filmem "miasteczko jak Alice Springs" oglądanym w dzieciństwie.
-
to lubię...
-
takie miejsca iwonki bardzo lubią. Zwiedzałam już wiele kopalni, ale zawsze były to stare wyrobiska, gdzie górnicy pracowali ręcznie, a tutaj widzę trochę nowoczesności i maszyn. I to może być ciekawe.
Tylko trzeba jeszcze zjechać na "dół" Polski.
-
kapliczki, to św. Barbara ma chyba w każdej kopalni, jak to patronka.
-
Łysek?
-
Irka powinna wiedzieć.
-
aleja wyglądała super...
-
rok wcześniej wyglądał lepiej
http://www.flickr.com/photos/festivaloflights/4815242568/in/set-72157626300401779 -
ja też, już robię ich trochę mniej niż kiedyś ale lubię pstrykać.
-
Kasiu dziękuję za berliński spacer i dobre słowo. Impreza odbywa się co roku w połowie października i trwa ok. 10 dni, więc jest czas aby zaplanować podróż, naprawdę warto.
-
ta nazwa zawsze kojarzy mi się z filmem "miasteczko jak Alice Springs" oglądanym w dzieciństwie.
-
to lubię...
-
takie miejsca iwonki bardzo lubią. Zwiedzałam już wiele kopalni, ale zawsze były to stare wyrobiska, gdzie górnicy pracowali ręcznie, a tutaj widzę trochę nowoczesności i maszyn. I to może być ciekawe.
Tylko trzeba jeszcze zjechać na "dół" Polski. -
kapliczki, to św. Barbara ma chyba w każdej kopalni, jak to patronka.
-
Łysek?
-
Irka powinna wiedzieć.