Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 450
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
to prawda, większość mebli jest oryginalna z tamtego okresu.
-
też zaczynałam od 18 mm, zawsze można się położyć na glebie.
-
świeżo po remoncie, to wiadomo. Jej skąpane w słońcu kopuły widać było z daleka.
-
nie pamiętam, ale dobre było.
-
nie pamiętam nazwy, ale sobie przypomnę, dobre było.
-
bez problemu, nawet fleszami ludzie trzaskali foty, czego w świątyniach nie lubię, Ja miałam statyw.
-
w Kruszynianach jakoś nie zwróciłam uwagi, ale pamiętam, że przez te kilka dni ładnie się prezentował na niebie już od godzin południowych.
-
tak, a w wagonach, w formie salonek, można przenocować.
-
potrafisz, trzeba tylko wypatrzeć koronę drzew, zadrzeć aparacik do góry i pstryknąć.
Chociaż przyznam Ci się, że ja przeważnie zakładam do tego obiektyw 10 mm, więcej obejmuje.
-
raczej nie.
-
to prawda, większość mebli jest oryginalna z tamtego okresu.
-
też zaczynałam od 18 mm, zawsze można się położyć na glebie.
-
świeżo po remoncie, to wiadomo. Jej skąpane w słońcu kopuły widać było z daleka.
-
nie pamiętam, ale dobre było.
-
nie pamiętam nazwy, ale sobie przypomnę, dobre było.
-
bez problemu, nawet fleszami ludzie trzaskali foty, czego w świątyniach nie lubię, Ja miałam statyw.
-
w Kruszynianach jakoś nie zwróciłam uwagi, ale pamiętam, że przez te kilka dni ładnie się prezentował na niebie już od godzin południowych.
-
tak, a w wagonach, w formie salonek, można przenocować.
-
potrafisz, trzeba tylko wypatrzeć koronę drzew, zadrzeć aparacik do góry i pstryknąć.
Chociaż przyznam Ci się, że ja przeważnie zakładam do tego obiektyw 10 mm, więcej obejmuje. -
raczej nie.