Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 450

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (09.01.2013 0:00)
    to prawda, większość mebli jest oryginalna z tamtego okresu.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (08.01.2013 23:59)
    też zaczynałam od 18 mm, zawsze można się położyć na glebie.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (08.01.2013 23:57)
    świeżo po remoncie, to wiadomo. Jej skąpane w słońcu kopuły widać było z daleka.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (08.01.2013 23:54)
    nie pamiętam, ale dobre było.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (08.01.2013 23:53)
    nie pamiętam nazwy, ale sobie przypomnę, dobre było.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (08.01.2013 23:52)
    bez problemu, nawet fleszami ludzie trzaskali foty, czego w świątyniach nie lubię, Ja miałam statyw.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (08.01.2013 23:40)
    w Kruszynianach jakoś nie zwróciłam uwagi, ale pamiętam, że przez te kilka dni ładnie się prezentował na niebie już od godzin południowych.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (08.01.2013 23:39)
    tak, a w wagonach, w formie salonek, można przenocować.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (08.01.2013 23:34)
    potrafisz, trzeba tylko wypatrzeć koronę drzew, zadrzeć aparacik do góry i pstryknąć.
    Chociaż przyznam Ci się, że ja przeważnie zakładam do tego obiektyw 10 mm, więcej obejmuje.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (08.01.2013 23:27)
    raczej nie.