Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 451
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
no nie, ani żubra, ani płynu. A po powrocie z trasy 13 km, by się człek chętnie napił.
-
mam nadzieję, chociaż i na wilka można podobno trafić.
-
i tak sobie szłyśmy 13 km.
-
zawsze mi się takie podobały u kogoś, to i sama próbuję.
-
tak się zastanawiałam, czy to młoda szyszeczka jest.
-
było pięknie. Tak jak piszę w opisie podróży, nie z przewodnikiem, tylko samemu przejść Wilczym Szlakiem.
-
tłumy zawsze przerażają, są męczące, ale to prawo takich miejsc.
-
nasz Zwierzak jest królem Podlasia, ale królową jest Ewa Zwierzyńska. I nie możemy zapomnieć o Leszku Michorowskim, który też po Podlasiu lubi podróżować.
polecam Ewkę.
-
Chętnie poznam jakieś ciekawe miejsca.
Niecałe dwa lata temu zwiedzałam jaskinię nietoperzową w Jerzmanowicach i kopalnię srebra i ołowiu w Tarnowskich Górach i podobała mi się.
-
dzisiaj jak nie wiadomo jak coś nazwać, to się to nazywa "instalacją".
-
no nie, ani żubra, ani płynu. A po powrocie z trasy 13 km, by się człek chętnie napił.
-
mam nadzieję, chociaż i na wilka można podobno trafić.
-
i tak sobie szłyśmy 13 km.
-
zawsze mi się takie podobały u kogoś, to i sama próbuję.
-
tak się zastanawiałam, czy to młoda szyszeczka jest.
-
było pięknie. Tak jak piszę w opisie podróży, nie z przewodnikiem, tylko samemu przejść Wilczym Szlakiem.
-
tłumy zawsze przerażają, są męczące, ale to prawo takich miejsc.
-
nasz Zwierzak jest królem Podlasia, ale królową jest Ewa Zwierzyńska. I nie możemy zapomnieć o Leszku Michorowskim, który też po Podlasiu lubi podróżować.
polecam Ewkę. -
Chętnie poznam jakieś ciekawe miejsca.
Niecałe dwa lata temu zwiedzałam jaskinię nietoperzową w Jerzmanowicach i kopalnię srebra i ołowiu w Tarnowskich Górach i podobała mi się. -
dzisiaj jak nie wiadomo jak coś nazwać, to się to nazywa "instalacją".