Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 451

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (08.01.2013 23:27)
    no nie, ani żubra, ani płynu. A po powrocie z trasy 13 km, by się człek chętnie napił.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (08.01.2013 23:25)
    mam nadzieję, chociaż i na wilka można podobno trafić.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (08.01.2013 23:24)
    i tak sobie szłyśmy 13 km.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (08.01.2013 23:24)
    zawsze mi się takie podobały u kogoś, to i sama próbuję.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (08.01.2013 23:23)
    tak się zastanawiałam, czy to młoda szyszeczka jest.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (08.01.2013 23:22)
    było pięknie. Tak jak piszę w opisie podróży, nie z przewodnikiem, tylko samemu przejść Wilczym Szlakiem.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (08.01.2013 23:17)
    tłumy zawsze przerażają, są męczące, ale to prawo takich miejsc.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (08.01.2013 23:15)
    nasz Zwierzak jest królem Podlasia, ale królową jest Ewa Zwierzyńska. I nie możemy zapomnieć o Leszku Michorowskim, który też po Podlasiu lubi podróżować.
    polecam Ewkę.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (08.01.2013 23:09)
    Chętnie poznam jakieś ciekawe miejsca.
    Niecałe dwa lata temu zwiedzałam jaskinię nietoperzową w Jerzmanowicach i kopalnię srebra i ołowiu w Tarnowskich Górach i podobała mi się.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (08.01.2013 23:01)
    dzisiaj jak nie wiadomo jak coś nazwać, to się to nazywa "instalacją".