Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 454
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
oni tam grają chyba od kilku lat, bo przewijają się przez różne filmy w TV.
-
ja też, były nawet jakieś loterie fantowe.
-
nie zwiedzałam, tylko rzuciłam okiem przez szybkę.
-
no, to już wiem skąd wrócił Marek i pozdrawiam.
-
Margerze, Ty się nie przejmuj tym, gdzie lubię jechać a gdzie nie. W Słowacji nie miałam okazji być, byłam w Czechach - nie lubię pepików i już...
Ale twoje podróże z przyjemnością oglądam.
-
Brawa dla mariners!
dzięki za info, mam nadzieję, że się spodoba...
-
Super podróż, jeszcze powrócę...
-
Ja jakoś Czechy i Słowację omijam szerokim łukiem, ale Twoja podróż mi się podoba.
-
niczym miniaturki.
-
nieraz się zastanawiam, gdzie są konserwatorzy zabytków i dlaczego wydają zgodę na takie oszpecanie pięknych kamienic reklamami.
-
oni tam grają chyba od kilku lat, bo przewijają się przez różne filmy w TV.
-
ja też, były nawet jakieś loterie fantowe.
-
nie zwiedzałam, tylko rzuciłam okiem przez szybkę.
-
no, to już wiem skąd wrócił Marek i pozdrawiam.
-
Margerze, Ty się nie przejmuj tym, gdzie lubię jechać a gdzie nie. W Słowacji nie miałam okazji być, byłam w Czechach - nie lubię pepików i już...
Ale twoje podróże z przyjemnością oglądam. -
Brawa dla mariners!
dzięki za info, mam nadzieję, że się spodoba... -
Super podróż, jeszcze powrócę...
-
Ja jakoś Czechy i Słowację omijam szerokim łukiem, ale Twoja podróż mi się podoba.
-
niczym miniaturki.
-
nieraz się zastanawiam, gdzie są konserwatorzy zabytków i dlaczego wydają zgodę na takie oszpecanie pięknych kamienic reklamami.