Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 454

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (08.01.2013 10:09)
    oni tam grają chyba od kilku lat, bo przewijają się przez różne filmy w TV.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (08.01.2013 10:07)
    ja też, były nawet jakieś loterie fantowe.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (08.01.2013 10:06)
    nie zwiedzałam, tylko rzuciłam okiem przez szybkę.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (07.01.2013 22:34)
    no, to już wiem skąd wrócił Marek i pozdrawiam.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (07.01.2013 22:32)
    Margerze, Ty się nie przejmuj tym, gdzie lubię jechać a gdzie nie. W Słowacji nie miałam okazji być, byłam w Czechach - nie lubię pepików i już...
    Ale twoje podróże z przyjemnością oglądam.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (07.01.2013 22:29)
    Brawa dla mariners!
    dzięki za info, mam nadzieję, że się spodoba...
  7. iwonka55h
    iwonka55h (07.01.2013 22:25)
    Super podróż, jeszcze powrócę...
  8. iwonka55h
    iwonka55h (07.01.2013 19:36)
    Ja jakoś Czechy i Słowację omijam szerokim łukiem, ale Twoja podróż mi się podoba.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (07.01.2013 19:34)
    niczym miniaturki.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (07.01.2013 19:30)
    nieraz się zastanawiam, gdzie są konserwatorzy zabytków i dlaczego wydają zgodę na takie oszpecanie pięknych kamienic reklamami.