Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 448

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (09.01.2013 12:04)
    żeby żubry nie odjechały...
  2. iwonka55h
    iwonka55h (09.01.2013 12:03)
    może nieprecyzyjnie się wyraziłam z tym mlekiem, ale wiesz, chodziło o wiejskie mleko, od krowy a nie ze sklepu. Ale jak krowa daje od razu kwaśne mleko, to dobrze, nie trzeba czekać aż się skwasi.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (09.01.2013 11:57)
    troszku dziabnięty, ale ten cień mi się spodobał.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (09.01.2013 11:56)
    to racja, nawet jak człek "bezpartyjny" jest, to jednak trudno przejść obojętnie obok takich miejsc.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (09.01.2013 11:54)
    na drewnie chyba ślady spalenizny po pożarze.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (09.01.2013 11:52)
    tak, lubię takie fotki.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (09.01.2013 11:51)
    a kluchy pysiaste były...
    kartacze chyba...
  8. iwonka55h
    iwonka55h (09.01.2013 11:50)
    to był obiad, to masz jeszcze trochę czasu...
  9. iwonka55h
    iwonka55h (09.01.2013 11:49)
    Aniu, dziękuję za wspólny spacer po stolicy, żałuję, że miałam tak mało czasu i nie zdążyłam w tyle miejsc...
  10. iwonka55h
    iwonka55h (09.01.2013 11:47)
    dziękuję za podlaskie spacery.