Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 443

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (13.01.2013 8:50)
    żubr występuje nie tylko w Bieszczadach...
  2. iwonka55h
    iwonka55h (12.01.2013 20:23)
    witam dawno nie widzianą Kolumberkę, cały czas czekamy na relację z Gruzji i innych części świata.
    dzięki za wizytę i plusy.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (12.01.2013 20:20)
    dzięki za wizytę.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (12.01.2013 20:20)
    dzięki Kasiu, za dobre słowo, ja lubię takie techniczne ciekawostki spotykać w swoich podróżach. Podnośnia powstała prawie 100 lat temu i już z tego powodu jest małym "cudem techniki".
  5. iwonka55h
    iwonka55h (12.01.2013 20:15)
    to dolny poziom, wanna z wodą podnosi się właśnie do góry.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (12.01.2013 10:16)
    ale wieloryb...
  7. iwonka55h
    iwonka55h (12.01.2013 0:18)
    Super podróż, którą się fajnie ogląda, gdy za oknem chłodek.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (12.01.2013 0:12)
    a niech patrzą...
  9. iwonka55h
    iwonka55h (12.01.2013 0:05)
    dałam plusa, jutro wrócę.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (12.01.2013 0:03)
    dzieki za wizytę.