Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 441

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (18.01.2013 10:59)
    dzięki i pozdrawiam
  2. iwonka55h
    iwonka55h (18.01.2013 10:02)
    Marcinie, dzięki za info. O tym, że tworzone są w europie takie trasy słyszę od kilku lat, ale jakoś bliżej się im nie przyglądałam. Z racji wieku interesują mnie raczej wycieczki dookoła Poznania. A tak na poważnie to się przyjrzę i zwrócę uwagę.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (18.01.2013 9:58)
    Rok temu zwiedzałam trochę Podlasie, przez Białystok przemknęłam tylko, z braku czasu, i teraz zaczynam żałować.
    Zwierzaczku, jak zwykle, pięknie pokazane miasto.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (18.01.2013 9:25)
    coś mi się wydaje Zwierzaczku, że uchwyciłeś obiektywem jeden z cudów w naszych parkach, czyli chodzenie kaczek po wodzie.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (18.01.2013 9:20)
    Natalio, przez moment mignęła mi Twoja obecność na K.
    Gdzie nam przepadłaś i co słychać nowego na K.?
    pozdrawiam
  6. iwonka55h
    iwonka55h (17.01.2013 20:45)
    dokładnie, jeżeli te budynki to hotele, a te ludziki to turyści, to dla mnie to już nie jest wypoczynek. Ale to moje prywatne zdanie.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (17.01.2013 15:56)
    Ładne zdjęcia, ale pierwszy etap tej podróży upewnił mnie w jednym - nigdy tam nie pojadę.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (17.01.2013 15:54)
    Drzewko super i sukienka pod kolor...
  9. iwonka55h
    iwonka55h (16.01.2013 19:19)
    Aniu dzięki za wizytę i komentarze, jak będziesz miała wolny tydzień, to polecam Podlasie.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (16.01.2013 19:13)
    dzięki.