Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 441
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
dzięki i pozdrawiam
-
Marcinie, dzięki za info. O tym, że tworzone są w europie takie trasy słyszę od kilku lat, ale jakoś bliżej się im nie przyglądałam. Z racji wieku interesują mnie raczej wycieczki dookoła Poznania. A tak na poważnie to się przyjrzę i zwrócę uwagę.
-
Rok temu zwiedzałam trochę Podlasie, przez Białystok przemknęłam tylko, z braku czasu, i teraz zaczynam żałować.
Zwierzaczku, jak zwykle, pięknie pokazane miasto.
-
coś mi się wydaje Zwierzaczku, że uchwyciłeś obiektywem jeden z cudów w naszych parkach, czyli chodzenie kaczek po wodzie.
-
Natalio, przez moment mignęła mi Twoja obecność na K.
Gdzie nam przepadłaś i co słychać nowego na K.?
pozdrawiam
-
dokładnie, jeżeli te budynki to hotele, a te ludziki to turyści, to dla mnie to już nie jest wypoczynek. Ale to moje prywatne zdanie.
-
Ładne zdjęcia, ale pierwszy etap tej podróży upewnił mnie w jednym - nigdy tam nie pojadę.
-
Drzewko super i sukienka pod kolor...
-
Aniu dzięki za wizytę i komentarze, jak będziesz miała wolny tydzień, to polecam Podlasie.
-
dzięki.
-
dzięki i pozdrawiam
-
Marcinie, dzięki za info. O tym, że tworzone są w europie takie trasy słyszę od kilku lat, ale jakoś bliżej się im nie przyglądałam. Z racji wieku interesują mnie raczej wycieczki dookoła Poznania. A tak na poważnie to się przyjrzę i zwrócę uwagę.
-
Rok temu zwiedzałam trochę Podlasie, przez Białystok przemknęłam tylko, z braku czasu, i teraz zaczynam żałować.
Zwierzaczku, jak zwykle, pięknie pokazane miasto. -
coś mi się wydaje Zwierzaczku, że uchwyciłeś obiektywem jeden z cudów w naszych parkach, czyli chodzenie kaczek po wodzie.
-
Natalio, przez moment mignęła mi Twoja obecność na K.
Gdzie nam przepadłaś i co słychać nowego na K.?
pozdrawiam -
dokładnie, jeżeli te budynki to hotele, a te ludziki to turyści, to dla mnie to już nie jest wypoczynek. Ale to moje prywatne zdanie.
-
Ładne zdjęcia, ale pierwszy etap tej podróży upewnił mnie w jednym - nigdy tam nie pojadę.
-
Drzewko super i sukienka pod kolor...
-
Aniu dzięki za wizytę i komentarze, jak będziesz miała wolny tydzień, to polecam Podlasie.
-
dzięki.