Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 442

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (15.01.2013 22:04)
    kocham Berlin i chętnie obejrzałam miasto widziane innym obiektywem.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (14.01.2013 10:02)
    Aniu w dalszym ciągu kibicujemy, będzie dobrze.

    A co do kapelusików, jak wycieczka Cię wkurzy wystarczy, że Ty zdejmiesz swój kapelusik i po sprawie....
  3. iwonka55h
    iwonka55h (14.01.2013 9:56)
    Aniu, super wyjazd, zdjęcia też, a tymi utraconymi się nie martw, zrobisz następne, lepsze.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (14.01.2013 9:50)
    to nie są fioletowe?
  5. iwonka55h
    iwonka55h (14.01.2013 9:43)
    okieneczka z kwiatkami super...
  6. iwonka55h
    iwonka55h (14.01.2013 9:41)
    nam też się chce...
  7. iwonka55h
    iwonka55h (14.01.2013 9:40)
    prawda.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (14.01.2013 9:39)
    hotele jak hotele, ale te "pelasie"...
  9. iwonka55h
    iwonka55h (14.01.2013 9:38)
    roślinki super są...
  10. iwonka55h
    iwonka55h (14.01.2013 9:35)
    i bardzo dobrze, takie krówki zostawić na zimę w górach to brak serca.