Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 442
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
kocham Berlin i chętnie obejrzałam miasto widziane innym obiektywem.
-
Aniu w dalszym ciągu kibicujemy, będzie dobrze.
A co do kapelusików, jak wycieczka Cię wkurzy wystarczy, że Ty zdejmiesz swój kapelusik i po sprawie....
-
Aniu, super wyjazd, zdjęcia też, a tymi utraconymi się nie martw, zrobisz następne, lepsze.
-
to nie są fioletowe?
-
okieneczka z kwiatkami super...
-
nam też się chce...
-
prawda.
-
hotele jak hotele, ale te "pelasie"...
-
roślinki super są...
-
i bardzo dobrze, takie krówki zostawić na zimę w górach to brak serca.
-
kocham Berlin i chętnie obejrzałam miasto widziane innym obiektywem.
-
Aniu w dalszym ciągu kibicujemy, będzie dobrze.
A co do kapelusików, jak wycieczka Cię wkurzy wystarczy, że Ty zdejmiesz swój kapelusik i po sprawie.... -
Aniu, super wyjazd, zdjęcia też, a tymi utraconymi się nie martw, zrobisz następne, lepsze.
-
to nie są fioletowe?
-
okieneczka z kwiatkami super...
-
nam też się chce...
-
prawda.
-
hotele jak hotele, ale te "pelasie"...
-
roślinki super są...
-
i bardzo dobrze, takie krówki zostawić na zimę w górach to brak serca.