Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 445
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
ponownie dziękuję za wizytę.
-
dzieki za wizytę.
-
Piotrze, dziękuję za podlaskie spacery, plusiki i jak zawsze bezcenne komentarze.
pozdrawiam.
-
całkiem możliwe.
-
nowe budowane w stylu starego, konserwator zabytków wymaga.
-
Cieszę się, że pokazałaś te zdjęcia i przypomniałaś nam jak pięknie się bawiliśmy. W Poznaniu było podobnie, tylko dominował kolor zielony, to za sprawą Irlandczyków.
Szkoda, że po Euro tak szybko wróciliśmy do naszego, polskiego piekiełka.
Też mam foty, poszukam.
-
pomysł z syrenkami bardzo ładny.
-
to Margerze, sam widzisz o czym piszę. Zawsze słyszałam, że czesi nie lubią Polaków ale za to liżą doopy Niemcom. Pewnie tez ich kantują, bo jak ktoś jest nieuczciwy, to jest.
Ciekawe kiedy się zreflektują, że turystę należy szanować, bo przyjechał tam zostawić swoje pieniądze. Tak jest podobno na Sycylii czy w Gruzji.
Póki co, czechom mówię dziękuję....
-
nowa dyscyplina "sportowa".
-
ja się nie męczę...
-
ponownie dziękuję za wizytę.
-
dzieki za wizytę.
-
Piotrze, dziękuję za podlaskie spacery, plusiki i jak zawsze bezcenne komentarze.
pozdrawiam. -
całkiem możliwe.
-
nowe budowane w stylu starego, konserwator zabytków wymaga.
-
Cieszę się, że pokazałaś te zdjęcia i przypomniałaś nam jak pięknie się bawiliśmy. W Poznaniu było podobnie, tylko dominował kolor zielony, to za sprawą Irlandczyków.
Szkoda, że po Euro tak szybko wróciliśmy do naszego, polskiego piekiełka.
Też mam foty, poszukam. -
pomysł z syrenkami bardzo ładny.
-
to Margerze, sam widzisz o czym piszę. Zawsze słyszałam, że czesi nie lubią Polaków ale za to liżą doopy Niemcom. Pewnie tez ich kantują, bo jak ktoś jest nieuczciwy, to jest.
Ciekawe kiedy się zreflektują, że turystę należy szanować, bo przyjechał tam zostawić swoje pieniądze. Tak jest podobno na Sycylii czy w Gruzji.
Póki co, czechom mówię dziękuję.... -
nowa dyscyplina "sportowa".
-
ja się nie męczę...