Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 434
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
na szczęście to był przedostatni dzień podróży.
-
cudny, to on jest w słońcu, a tutaj kicha wyszła.
-
tak.
-
kemping już nieczynny, ale z boku mieliśmy dostęp do sanitariatów i wody.
-
oczywiście, północ jest bardzo kolorowa.
-
człapaliśmy tam bardzo wysoko i stromo, ale te widoki dookoła wynagrodziły cały trud.
-
Aniu, ale pamiętaj, że północ nie zawsze zimno oznacza. Na północy Norwegii można trafić na temperatury po 25-30 stopni. Zachęcam do wyjazdów.
-
uwielbiam takie ujęcia - za plecami słońce a z przodu deszczowe chmury.
-
dodam tylko, że wody tej rzeki, to dolny bieg tego co płynie z tych wielkich wodospadów.
-
te farmy to odpowiednik naszych skansenów, bardzo ciekawe, można zobaczyć jak tam ludzie sobie radzą na co dzień.
-
na szczęście to był przedostatni dzień podróży.
-
cudny, to on jest w słońcu, a tutaj kicha wyszła.
-
tak.
-
kemping już nieczynny, ale z boku mieliśmy dostęp do sanitariatów i wody.
-
oczywiście, północ jest bardzo kolorowa.
-
człapaliśmy tam bardzo wysoko i stromo, ale te widoki dookoła wynagrodziły cały trud.
-
Aniu, ale pamiętaj, że północ nie zawsze zimno oznacza. Na północy Norwegii można trafić na temperatury po 25-30 stopni. Zachęcam do wyjazdów.
-
uwielbiam takie ujęcia - za plecami słońce a z przodu deszczowe chmury.
-
dodam tylko, że wody tej rzeki, to dolny bieg tego co płynie z tych wielkich wodospadów.
-
te farmy to odpowiednik naszych skansenów, bardzo ciekawe, można zobaczyć jak tam ludzie sobie radzą na co dzień.