Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 436

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (28.01.2013 11:12)
    jak duże koty pokazują się od tej strony to trzeba uważać, może wystrzelić....
  2. iwonka55h
    iwonka55h (28.01.2013 10:34)
    super ujęcie, w pierwszej chwili myślałam, że to odbicie w wielkim lustrze...
  3. iwonka55h
    iwonka55h (28.01.2013 10:30)
    chyba obydwoje mają już dosyć...
  4. iwonka55h
    iwonka55h (28.01.2013 10:20)
    czy znają zjawisko kradzieży rowerów?
  5. iwonka55h
    iwonka55h (28.01.2013 10:19)
    4X czyli napęd na cztery koła po naszemu?
  6. iwonka55h
    iwonka55h (27.01.2013 21:26)
    ciekawe.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (27.01.2013 19:42)
    to tak samo jak Poznań, nad Wartą można co najwyżej wyprowadzić psa na sranie, tzn. na spacer.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (27.01.2013 15:37)
    Piotrze, jestem "za".
  9. iwonka55h
    iwonka55h (26.01.2013 22:57)
    z Prawojem trzeba negocjować o podróż sobotnią i niedzielną, aby tydzień był kompletny.
    Mam flagę i jak trzeba będzie to oflaguję komputerek.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (25.01.2013 22:28)
    ładne miejsce i zdjęcia.